е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку
Сортувати Сховати
Популярні Останні Рекомендовані
Оберіть категорію
  • Усі категорії
  • Українські
  • Поезія
  • Родинні
  • Жіноча література
  • Дитячі книги
  • Проза

Від редакції

Книги про справжніх чоловіків

«Яким має бути справжній чоловік?» – хороше питання, але ви не поспішайте давати відповідь одразу ж. Спочатку прочитайте про нього в книжках, адже недарма говорять, що справжні чоловіки зустрічаються тільки там. Література знає не одного відчайдушного, харизматичного, мудрого мужчину, але хто з них твій фаворит – вирішувати вам.

Від редакції

Книги про видатних особистостей

Історія пам’ятає десятки видатних людей, які гідні захоплення. Вони – сміливі, авантюрні та відчайдушні. Їхній наполегливості та впертості на шляху до досягнення своїх цілей потрібно ще повчитися, а їхні біографії – це не прості історії життя, а історії, що здатні мотивувати і заряджати. Цим особистостям вдалося зруйнувати усі обмеження – і довести іншим, що це можливо.

Від редакції

 Книжки про нетипові сімейні стосунки

Відносини в будь-якій сім’ї складно вважати ідеальними, адже ніхто не знає, що таке «ідеальна сім’я». У літературі ж тема сімейних стосунків завжди лишалася актуальною. Сьогодні ми підібрали кілька найкращих творів про них, а ви обирайте улюблений.

Від редакції

Книжки, екранізація яких отримала Оскар

Напевно, немає у світі людини, яка б не знала про Оскар, адже це найавторитетніша кінопремія, яка бере свій початок з 1929 року. Ми підготували для вас мастрід, у якому зібрали книжки, екранізація яких відзначена цією статуеткою.

Від редакції

Книжки, які зігріватимуть прохолодними вечорами

Як же швидко промайнуло літо, і ось ми вже зустрічаємо перші осінні вечори. А щоб ви не замерзли, ми підготували для вас підбірку книжок, які зігріють вас у цю прохолоду.

Від редакції

Back2school

Як це не сумно, але літо вже добігає кінця. Напевно вересень у більшості людей асоціюється зі школою чи університетом, тому ми вирішили підготувати для вас мастрід, у якому зібрали книжки про школу, університет, про перше кохання та перші дорослі труднощі.