е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Одноповерхова Америка

Ілля Ільф, Євген Петров

Дотепна, захоплива і часом дуже стримана в емоціях подорож з країни, у якій набирали обертів репресії, панував голод і тоталітаризм – у країну, де люди їздили на автомобілях, а їм ще й на заправках безкоштовно давали карту місцевості; де вже були автоматичні їдальні та конвеєр Генрі Форда. Не уявляю, скільки мужності знадобилося знаменитим письменникам, щоб усе-таки повернутися назад.

Коротка історія майже всього на світі

Білл Брайсон

Так воно і є. І здається, що суцільна очевидність чекає на нас у книзі про створення та існування нашого світу. А там – суцільні несподіванки і факти, що впливають на подальше сприйняття світу. Цікаво, і дуже. У тому числі розділ, присвячений нам з вами.

Зброя, мікроби і харч. Витоки нерівностей між народами

Джаред Даймонд

Чому людське суспільство за період розумної історії розвинулося настільки неоднорідно? Чому одні й досі ганяються зі списами за здобиччю по лісах і джунглях, а інші вже втомилися від інтернет-шопінгу і ресторанних пропозицій? Захопливе, хоча місцями складне для читання, дослідження людства і оцінка його досягнень.

Бавдолiно

Умберто Еко

Мій улюблений і найбільш трагікомічний роман цього італійського медієвіста. Афери, брехня, детектив і історичні факти, спотворені найбільш потішним способом – усе це в декораціях бурхливої від походів Фрідріха Барбаросси середньовічної Європи, Константинополя, що потопав у крові і багатстві та невідомих східних земель пресвітера Йоана

ВГОРУ