е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Ключ

Василь Шкляр

В основу лягла почута Василем Шклярем історія про те, як один хлопець винайняв житло в Києві, а після того до нього так і не з'явився господар за оплатою. Такий факт був досить незвичайним і давав великий простір для фантазії. За словами автора, він «довго носився з цим задумом, а потім сів і написав роман за тридцять днів».

Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Карповича Підіпригори

Владислав Івченко, Юрій Камаєв

Агент царської охоронки Іван Підпригора живе на початку ХХ століття у Києві. Йому доводиться стикнутися з чорною магією, скарбами Полуботка, попелом спалених «Кобзарів», валізами грошей і наркотиків, а також з розпустою в літературі. З останньою Іван боротиметься пліч-о-пліч не з ким іншим, як з юним Булгаковим.

І один у полі воїн

Юрій Дольд-Михайлик

Роман «І один у полі воїн» розповідає про подвиг радянського розвідника, який проник у лігво ворога. Його життя, боротьба, зв'язки з французькими партизанами, з гарібальдійцями в окупованій німецькими фашистами північній Італії лягли в основу першої книги роману.

За чверть десята

Юрій Макаров

Те, що думки матеріальні, чув кожен з нас. А от герой роману «За чверть десята» перевірив це на власному досвіді. Цей самотній поліглот-гедоніст помітив, що усі його ненавмисні і машинальні прокльони матеріалізуються. Це примусило його переосмислити своє минуле і підбити певні підсумки.

Повний місяць

Андрій Кокотюха

Осінь 1944 року. Жителі селища на Поділлі вже й так потерпають від озброєної банди дезертирів і кримінальників та бояться каральних операцій НКВС. А тепер ще й на околицях почали знаходити тіла людей, загризених, як вважають місцеві, вовкулакою… На кону не одна доля і не одне життя. Головні герої мають зрозуміти: чи справді тут замішані надприродні сили, чи все це – лише уміла фальсифікація людського генія…

Діви ночі

Юрій Винничук

Вони з’являються разом із сутінками — нічні троянди наших вулиць. Тільки тоді, як смеркне, зможеш їх розпізнати безпомилково. А вдень вони не помітні. Вдень вони — як усі. У величному храмі ночі минає їхнє життя. Жриці любові древні, як світ…

Срібний павук

Василь Кожелянко

Ретро-детектив «Срібний павук» густо приперчений своєрідним гумором, присмачений соковитою буковинською говіркою та ароматизований стосунками у любовному трикутнику. Події відбуваються 1939 року в Чернівцях, відомих своєрідним "букетом культур", згадувати який і приємно, і щемко водночас.

ВГОРУ