е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Гаррі Поттер

Джоан К. Роулінг

Еліна Іващенко, переможниця «Голос діти-3». "В цій книзі є, по суті, все, про що мріє кожна дитина (і навіть дорослий). Цікаві персонажі, інтриги, дружба, боротьба добра і зла і, звісно, сам персонаж показує, яким має бути справжній герой!) Найулюбленіші частини - це "Орден Фенікса" та дві частини "Дари смерті".

Голодні ігри

Сьюзан Колінз

Анна Воронова, учасниця «Голос діти-3». «Сьюзен Коллін – неймовірна авторка! Її трилогія дала мені зрозуміти, що читати книжки набагато цікавіше, ніж дивитися фільми! Не дарма цей твір називають книжкою-сенсацією, що стала міжнародним бестселером та отримала безліч літературних нагород. Першу книжку «Голодні ігри» я прочитала за два дні, а інші – за місяць. Дуже захопливий та складний сюжет, мені близьке це емоційне навантаження: хлопець та дівчина знайомі з дитинства, вони друзі… Але так сталося, що вони мають брати участь у страшних Голодних іграх, де виживе тільки один – найсильніший. Маю сказати, так само було і у нас на «Голосі діти»))) Наша команда Монатиків була настільки дружньою, що незважаючи на перепони та поразки, ми підтримували один одного та йшли разом до кінця».

Біле Ікло

Джек Лондон

Андрій Бойко, учасник «Голос діти-3». «Я дуже люблю тварин і моєю улюбленою книжкою була, є і назавжди залишиться «Біле Ікло». Прекрасний роман Джека Лондона зачепив мене своїм сюжетом, я повністю проникнувся дружбою та вірністю. Читаєш та зовсім не уявляєш героя у ролі вовка, це спражня людина зі своїми почуттями, характером, який бореться з цим складним світом, хапаючись з останніх сил за життя. Ця книжка багато чому мене навчила, а саме: Боротися! Вміти адаптуватися! Пізнавити світ, пізнавати себе! Впізнавати біль, страждання, вірність, любов! Життя дане нам саме для цього, щоб ми з гідністю змогли пройти через усі труднощі та досягти успіху!»

Нью-Йорк

Едвард Резефорд

Катрін Цимбал, учасниця «Голос діти-3», тріо SMILE. «Улюблена книжка – «Нью-Йорк» Едварда Резефорда. У ній дуже цікаво розказано про старий Нью-Йорк, у якому відбувалось багато чого, як з чоловіком, який проходив великий шлях заради однієї мети – стати президентом».

Матильда

Роальд Дал

Катя Пирогова, учасниця «Голос діти-3», тріо SMILE. "Однією з небагатьох улюблених книдок стала «Матильда» Дал Роальда. Вона про те, як одна маленька дівчинка мала дар. Історія, яка може бути близькою для дітей, які живуть у сім`ях, де батьки дуже зайняті і не приділяють їм уваги. Добра казка, з розумною порадою для дитини: подивись навколо, у світі багато чарів, особливо у книжках. Не засмучуйся, будь доброю людиною, і тоді світ обовязково подарує тобі чудо".

Дім дивних дітей

Ренсом Ріггз

Даша Пишна, учасниця «Голос діти-3», тріо SMILE. «Ця книжка сподобалась мені тим, що її можуть читати люди будь-якого віку тому, що в ній є елементи містики. Мені дуже подобається уявляти те, що я читаю, і ця книжка дозволяє це робити. Вона настільки незвичайна, що часто ти не можеш зрозуміти щось, якщо не уявиш це. Можу поради її усім своїм знайомим та друзям!»

Зворотній бік світла

Дара Корній

Дар`я Остапук, учасниця «Голос діти-3». «Серед моїх багаточисленних захоплень є читання. Коли я була маленька, читала все підряд, так як навчилася читати в 4 роки і читала все, що потрапляло під руки. Зараз, на жаль, немає багато вільного часу, щоб почитати щось для душі. В основному, читаю те, що потрібно за шкільною програмою. Обожнюю читати фентезі і книги з філософським змістом. Подобаються сучасні автори, такі як Любко Дереш (герої його книг - підлітки; прочитала "Трохи Пітьми"), Юрій Андрухович (його герої зрозумілі мені за психологічним станом душі). Почала захоплюватись книгами Дари Корній. Це сучасна письменниця, яка працює в жанрі фентезі. Всі її книги - це боротьба добра зі злом, книги про кохання. Хочу поділитися своїми враженнями від нещодавно прочитаної книги "Зворотній бік світла". Книга читається на одному подиху. Тут сучасність переплітається з минулим, з таємничими історіями та легендами, де щомиті щось змінюється. Думаю, що молодь повинна читати сучасну літературу, але без минулого немає майбутнього, тому потрібно читати і классику».

Чарівник Земномор'я

Урсула Ле Гуїн

Владислав Феничко, учасник «Голос діти-3». «В романі «Чарівник Земномор'я» розповідається про чарівника Геда, який через свою пиху наробив помилок, а потім сам їх виправлял, і досяг всього власною працею та наполегливістю. Книжка про дорослішання хлопчика, підлітка, про знайомство зі своїм власним Я. Дуже захопливий сюжет, одинм словом, Фентезі :)»

Свято непослуху

Сергій Міхалков

Поліна Загной, учасниця «Голос діти-3». «Свято непослуху» - історія, про яку скоріш за все мріяла кожна дитина. Батькам набрид непослух та діти залишились одні у всьому місті. Усе, що потім відбувалось, дуже цікаве та різне за емоціями! А головне, іноді можна побачити себе».

ВГОРУ