е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Тринадцята казка

Діана Сеттерфілд

Ця книга з тих, які читаються на одному диханні. Гарна мова, динамічний сюжет і моє найулюбленіше – непередбачувана розв'язка. Сеттерфілд розповідає історію книголюба Маргарет, яка несподівано отримала запрошення написати біографію відомої письменниці Віди Вінтер. Ця письменниця раніше нікому і ніколи не розповідала правди про своє життя. Загалом, скелети в шафі вам забезпечені.

Квіти для Елджернона

Деніел Кіз

Зворушлива розповідь, яку відносять до жанру фантастики. Як на мене, жанри тут змішані, але це не головне. А головне, що ця пронизлива історія про маленьку людину, її стрімкий фантастичний інтелектуальний розвиток і таке ж швидке згасання, нікого не залишає байдужим уже кілька десятиліть.

Важкі рішення

Гілларі Клінтон

Велика політика, передвиборча кампанія, професійні виклики – все, з чим стикнулася Клінтон під час своєї роботи на посаді держсекретаря, в цій книзі. Або майже все, деякі речі вона, все ж, з етичних міркувань не розкриває. Сподіваюся, свою наступну книгу вона буде писати вечорами у Овальному кабінеті.

Історії про життя, смерть та нейрохірургію

Генрі Марш

Легко і з гумором британський нейрохірург Генрі Марш розповідає про те, як знайшов своє покликання, що пов'язує лікаря і пацієнта, та й взагалі, захопливо описує медичні випадки. Цікаво, що довгий час Марш практикував і в Україні. І про це він теж пише у своїй книзі.

Квітка пустелі

Уоріс Дірі, Кетлін Міллер

Це автобіографічна історія письменниці і фотомоделі сомалійського походження Дірі Уоріс. У книзі вона описує, як в п'ятирічному віці пройшла обряд обрізання, який назавжди скалічив її життя… Це стало для неї не тільки фізичною, а й глибокою емоційною травмою. У 13 років, щоб уникнути заміжжя, Дірі втекла з дому і перебралася до Англії. А через роки вона стала супермоделлю і громадським діячем. Напевно, Уоріс – одна з найвідоміших жінок, що піднімають питання жіночого обрізання, вона навіть створила спеціальний Фонд для боротьби з цією проблемою. До речі, у книги є однойменна і дуже гідна екранізація.

Вуличний кіт на ім'я Боб

Джеймс Бовен

Такі книги, як «Вуличний кіт на ім'я Боб» або «Світ очима кота Боба» особливо класно читати у прохолодні осінні дні. Книга є автобіографією лондонського письменника, вуличного музиканта Джеймі Боуена, який у минулому страждав від наркотичної залежності і був бездомним, поки не зустрів одного разу руде диво з вусами. Це диво не тільки врятувало його життя, а й перевернуло його з ніг на голову. Книга від людини, яка доводить: ніколи не пізно почати все спочатку. Дуже надихає.

Майстер і Маргарита

Михайло Булгаков

Думаю, тут і говорити нічого зайвого не потрібно. Можу сказати, що у мене книга вся в закладках на улюблених моментах і цитатах, а перечитувала я роман Булгакова, напевно, рази чотири. І ще не раз перечитаю.

Крадійка книжок

Маркус Зузак

Цю книгу я читала в поїзді по дорозі до Львова і заливалася сльозами. На зворотному шляху я дивилася вже екранізацію і знову заливалася сльозами. Це історія про маленьку сильну дівчинку, про її дитячі і невинні мрії, які розбиваються об жорстокість війни, і звичайно, шалену любов до книг.

Більше крутих мастрідів

Євген Магда

Кандидат політичних наук, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, виконавчий директор Центру суспільних відносин

"Останнім часом мені не вдається читати так багато, як хочеться – елементарно бракує часу. Попри це запасу минулих років, який я все ж намагаюся постійно підживлювати, не бракує, бо у сфері комунікацій читання – обов’язковий елемент професійного зростання, адже здобуття нової інформації, вміння її опановувати та використовувати у власних цілях – вимога часу."

Віталій Касько

Відомий український адвокат та правник

"От не люблю я описувати те що прочитав чи подивився. Частина з них піднімає настрій, бо там є чудовий тонкий гумор, частина настільки близька до наших реалій, що можна copy paste робити, Орвелл, наприклад. Атлант надихає робити більше, Чорний Ворон робить гордим з того, що ти українець. Кожна з книжок - шедевр по-своєму."

Людмила Барбір

Ведуча «Сніданку з 1+1»

"Читати потрібно завжди. Це розвиває, освідчує, допомагає пізнати себе. За допомогою книги людина може знайти відповіді на питання, які її турбують. Книги це — духовний, творчий, культурний, інтелектуальний розвиток", - вважає ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір.

ВГОРУ