е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Сніданок у Тіффані

Трумен Капоте

Дана книжка вже встигла стати класикою. За її сюжетом зняли фільм, її вважають своїм мастрідом багато зірок, назва цієї книжки лунала в багатьох телевізійних шоу та серіалах. Але популярною її робить не це, а неймовірна історія молодої дівчини Холлі Ґолайтлі та письменника Фреда. Ховаючись від свого минулого, дівчина розчиняється в житті “вищого світу”: квартира на Манхеттені, постійні світські вечірки, пристрасні погляди чоловіків, море шампанського та гучна музика. За цим всім Фред зміг розгледіти справжню натуру чарівної дівчини, яка просто намагається знайти себе в цьому шаленому світі. Чи вдалось це зробити Холлі?

Шоколад

Джоан Гарріс

Незрівнянна історія про кохання, мрію, силу духу та, звичайно ж, шоколад. У авторки твору просто неймовірний талант описувати смаколики таким чином, що ми починаємо відчувати їхній смак та аромат, іожна сказати, що на сторінках твору шоколад просто тече рікою. Саме навколо нього розгортається вся історія Віанн Роше, яка немов чарівниця, вгадує бажання людей. Але чи вдасться жінці зрозуміти власні бажання?

Ласощі

Мюріель Барбері

Ця книжка - не просто роман, це справжнє свято смаку! Головний герой на порозі смерті намагається згадати смак, який колись вразив його. Саме цей смак він хоче відчути в останній раз. Він перебирає всі смакові відчуття від самого дитинства до сьогодення. І, нарешті, знаходить цей дивний та давній смак ласощів, який справді стане для вас справжньою несподіванкою!

Смажені зелені помідори в кафе "Зупинка"

Фенні Флегг

Всі знають - книжка вміє надихати! Вона немов наповнена якоюсь магією, яка здатна будь-кому повернути жагу до життя. Головна героїня Евелін переживає нелегкі часи, але зустріч зі старенькою Нінні стає для неї справжнім порятунком. Жінка розповідає Евелін історії їхнього містечка, які змінюють життя на краще. Повірте, ці історії нікого не залишать байдужим!

Льодяникові туфельки

Джоан Харріс

Ця книжка – продовження роману “Шоколад”, автор знову повертає нас в життя загадкової жінки Віанн, в житті якої загадок стало ще більше. Вона знову стає учасником протистояння, але на цей раз з більш підступним ворогом. Адже найстрашніший ворог – не той, хто відкрито каже "Я тебе знищу", а той, хто нишком прокрадається в твоє життя, руйнує твої власні чари, а ти при цьому не здатний чинити опір. Хто ж цей новий “друг”, як так сталось і що потрібно робити, якщо цей новий “друг” – це ти сам? Саме на ці питання доведеться знайти відповіді головній героїні.

П'ять четвертинок апельсина

Джоанн Харріс

Книжка наповнена драматичними подіями з життя родини Дартізан. Діти ніколи не були близькими зі своєю матір'ю, а вона ніколи не дарувала їм своє тепло та любов. Після її смерті діти у спадок отримали ферму та винний льох, але справжнім скарбом стає альбом з маминими рецептами, де на полях вона записувала свої думки. Чи вдасться доньці знайти відповіді на темні загадки минулого?

Мій дідусь був черешнею

Анджела Нанетті

Неймовірна історія родини хлопчика Тоніно, в якій кожен знайде щось знайоме, чи то події, ситуації, фрази або навіть страхи. Разом з Тоніно перед нами відкриваються скарби емоцій, ми вчимось розуміти близьких, сприймати та переосмислювати складні події та явища, але найголовніше – ми вчимось розуміти себе. Ця книжка допомагає нам повірити в чудеса та відкрити до них своє серце.

Персики для месьє кюре

Джоан Харріс

Ця книжка здатна заспокоїти та створити теплу атмосферу, не дивлячись на те, що в ній все тривожно і дме злий вітер. Центральне місце у творі займає дуже болюча й складна для нашого часу тема – протистояння християнства і мусульманства на побутовому рівні. Як взаємодіяти людям з їх забобонами та звичаями, з абсолютно різними укладами життя на невеликому клаптику землі? В цьому й доведеться розібратись вже знайомому персонажу Віанн Роше.

Забуття пахне корицею

Крістін Хармель

Ця книжка доводить, що щастя завжди поруч, потрібно тільки впустити його в своє серце. Головна героїня Хоуп переживає не найкращий період у своєму житті: померла мама, пішов чоловік, ускладнилися відносини з дочкою-підлітком і, на довершення улюблена бабуся - її остання опора - тяжко захворівши, втрачає пам'ять. Бабуся розуміє, що саме зараз залишився останній шанс розкрити таємницю, яку зберігала понад сімдесят років, тому просить онуку виконати свою останню волю та відправитись у Париж...

Ожинове вино

Джоан Харріс

А чи доводилось вам колись куштувати ожинове вино? Той, хто хоч раз у житті пробував цей напій, ніколи не зможе забути цей дивовижний терпкий смак. Так і з цією книжкою! Вона залишає солодкий присмак, наповнений магією. У романі описано життя письменника Джея Макінтоша, який намагається зібратись у своєму минулому. Воно не дає йому спокій, всі його перемоги та поразки неодмінно пов’язані з минулими подіями. Але зустріч з дивакуватим садівником наповнює його життя чарівними смаками, запахами, світлом та звичайним, повсякденним дивом...

ВГОРУ