е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Фантастичний містер Фокс

Роальд Даль

«Я була в другому чи третьому класі, коли моя сестра читала мені цю книгу. Пам’ятаю, що коли вона дочитала її, я наполягала, аби вона почала знову»

Літній круїз

Трумен Капоте

Скарлетт Йоганссон подобається, як Трумен Капоте зобразив двох відчайдушно закоханих людей, коли один – це службовець з автомобільної парковки, а інша – майбутня світська левиця.

Середня стать

Джеффрі Євгенідис

«Я люблю вивчати щось про культуру, яка мені незнайома. Ця книга про те, як знайти себе у традиційному світі, в якому й так дуже мало місця»

Ловець у житі

Джером Д. Селінджер

«Мені сподобалося, що головний герой книги завжди у пошуку. Буває, хтось хоче визнання від своїх товаришів, але в той же час сам відштовхує їх. Роман написаний простою мовою, і зараз я розумію, наскільки важлива простота слів»

Дивний випадок із собакою вночі

Марк Геддон

Оповідач і головний герой роману - Крістофер Бун. Йому п'ятнадцять років, і він страждає аутизмом. Він знає математику і зовсім не знає людей. Він не терпить дотиків до себе, ненавидить жовтий і коричневий кольори і ніколи не ходив далі, ніж до кінця вулиці, на якій живе. Однак, виявивши, що вбили сусідського собаку, він починає розслідування і відправляється у подорож, яка незабаром змінить усе його життя.

ВГОРУ