е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Фантастичний містер Фокс

Роальд Даль

«Я була в другому чи третьому класі, коли моя сестра читала мені цю книгу. Пам’ятаю, що коли вона дочитала її, я наполягала, аби вона почала знову»

Літній круїз

Трумен Капоте

Скарлетт Йоганссон подобається, як Трумен Капоте зобразив двох відчайдушно закоханих людей, коли один – це службовець з автомобільної парковки, а інша – майбутня світська левиця.

Середня стать

Джеффрі Євгенідис

«Я люблю вивчати щось про культуру, яка мені незнайома. Ця книга про те, як знайти себе у традиційному світі, в якому й так дуже мало місця»

Ловець у житі

Джером Д. Селінджер

«Мені сподобалося, що головний герой книги завжди у пошуку. Буває, хтось хоче визнання від своїх товаришів, але в той же час сам відштовхує їх. Роман написаний простою мовою, і зараз я розумію, наскільки важлива простота слів»

Дивний випадок із собакою вночі

Марк Геддон

Оповідач і головний герой роману - Крістофер Бун. Йому п'ятнадцять років, і він страждає аутизмом. Він знає математику і зовсім не знає людей. Він не терпить дотиків до себе, ненавидить жовтий і коричневий кольори і ніколи не ходив далі, ніж до кінця вулиці, на якій живе. Однак, виявивши, що вбили сусідського собаку, він починає розслідування і відправляється у подорож, яка незабаром змінить усе його життя.

Більше крутих мастрідів

Світлана Усенко

Телеведуча і журналістка 1+1

Світлана Усенко, журналіст, телеведуча, автор документальних стрічок на «1+1» склала свій список must read.

Георгій Коваленко - Протоієрей Георгій Коваленко

Богослов, філософ, блогер. Екс-речник Української Православної Церкви. Керівник проекту ОТЧЕНАШ.укр та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості

На думку Георгія Коваленко: "Є книги про Вічне. Вони так і називаються – Книги. Саме так перекладається з грецької слово “Біблія”. І ці Книги Святого Письма Старого і Нового Заповітів – є бестселером № 1 усіх часів і усіх народів. А є книги про головне. В кожного вони свої і кожен з нас знайшов в них те, що визначило наш життєвий шлях, сформувало світогляд". Останні - про головне, читайте у його мастріді.

Ірина Сопонару

Акторка, зірка скетчкомів «Одного разу під Полтавою» та «Країна У»

Мастрід, що втілює зв'язок між кінематографом та літературою, від Ірини Соплнару

ВГОРУ