е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Місія бізнесу

Коносуке Мацусіта

Про бізнес найчастіше пишуть ті, хто заробляє гроші на написанні пустопорожніх теорій в стилі "як стати мільйонером, якщо ти нічого не вмієш". Мацусіта – пряма протилежність. Один із творців японського індустріального відродження, творець компаній Panasonic і Technics, у своїй книзі пояснив, як стати бізнесменом. На підставі особистого досвіду. Ця книга скоріше життєпис і опис філософії автора, яку дуже хочеться скопіювати собі в голову і миттєво застосувати.

Спіймати велику рибу. Медитація, усвідомлення і творчість

Девід Лінч

Головний містифікатор і троль сучасного кінематографу вміє виходити за рамки форми, чого і бажає своїм читачам.

Гумористичні оповідання

Надія Теффі

Сатира, іронія і сарказм про революцію, дурість натовпу і людські вади. Трішечки киянка Теффі володіла унікальною мовою, якою розмазувала по стінках усіх, хто заважав нам добре жити.

Так говорив Заратустра

Фрідріх Ніцше

Ключова і найбільш "поп" праця похмурого садиста і безпросвітного мізантропа. Емоційний опис роздратування через оточення і спроби пошуку виходу з лабіринту людських стосунків. Як і будь-який філософ, Ніцше шукав сенс життя, а саме в цій книзі – впритул підібрався до відповіді на запитання: хто є бог?

Антиламкість. Як отримати вигоду з хаосу

Нассім Талеб

Книга про те, що чорну кішку можна знайти в темній кімнаті. Навіть якщо її там немає.

Піар "білий" і "чорний". Технологія прихованого управління людьми

Віктор Шейнов

Книга про піар для наймолодших від соціолога з Мінська, що легко пише і має багатий досвід. Якщо тобі цікаво і корисно зрозуміти базові принципи піару, то розгортай книгу негайно.

ВГОРУ