е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Джерело

Айн Ренд

Для мене ця книга про життя, про те, як влаштований світ, як взаємодіє між собою суспільство. Про те, хто створює великі речі. Я не прочитала, я проковтнула цю книгу. Вона дала відповіді на багато питань до світу, які я задавала всередині себе, коли стикалася з подібними ситуаціями в своєму досвіді. Ця книга стала для мене ковтком свіжого повітря і перевернула все в моїй душі.

Атлант розправив плечі

Айн Ренд

Приголомшлива мотиваційна книга в бізнесі. Свого часу вона стала для мене паличкою-виручалочкою, коли мені хотілося опустити руки.

Два життя

Конкордія Антарова

Це книга мудрості, книга життя. Приголомшлива вона тим, що автор змогла простими словами викласти суть будови Всесвіту, законів життя, все, на чому воно засноване. Ця книга змінює життя. Прочитавши її, зрозумівши її, жити несвідомо просто вже не вийде.

Герой нашого часу

М. Ю. Лермонтов

Це книга про благородство і любов. А ще вона про красиву мову і розвиток.

Після трьох вже пізно

Масару Ібука

Батьківство-це не примха, не втілення своїх амбіцій. Це важливе і дуже відповідальне рішення. І в першу чергу зобов'язання перед істотою, яка приходить в цей світ і перед усім світом. І до нього треба готуватися. Ця книга дуже допомагає.

Їсти, молитися, кохати

Елізабет Гілберт

Коли я читала цю книгу, я читала як ніби про себе. Багато жінок проходять подібні процеси рано чи пізно, а я усі їх проходила майже так само. Мені сподобалося все: щирість, усвідомлення, гумор. І звичайно - книга про мої улюблені країни.

ВГОРУ