е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Джерело

Айн Ренд

Для мене ця книга про життя, про те, як влаштований світ, як взаємодіє між собою суспільство. Про те, хто створює великі речі. Я не прочитала, я проковтнула цю книгу. Вона дала відповіді на багато питань до світу, які я задавала всередині себе, коли стикалася з подібними ситуаціями в своєму досвіді. Ця книга стала для мене ковтком свіжого повітря і перевернула все в моїй душі.

Атлант розправив плечі

Айн Ренд

Приголомшлива мотиваційна книга в бізнесі. Свого часу вона стала для мене паличкою-виручалочкою, коли мені хотілося опустити руки.

Два життя

Конкордія Антарова

Це книга мудрості, книга життя. Приголомшлива вона тим, що автор змогла простими словами викласти суть будови Всесвіту, законів життя, все, на чому воно засноване. Ця книга змінює життя. Прочитавши її, зрозумівши її, жити несвідомо просто вже не вийде.

Герой нашого часу

М. Ю. Лермонтов

Це книга про благородство і любов. А ще вона про красиву мову і розвиток.

Після трьох вже пізно

Масару Ібука

Батьківство-це не примха, не втілення своїх амбіцій. Це важливе і дуже відповідальне рішення. І в першу чергу зобов'язання перед істотою, яка приходить в цей світ і перед усім світом. І до нього треба готуватися. Ця книга дуже допомагає.

Їсти, молитися, кохати

Елізабет Гілберт

Коли я читала цю книгу, я читала як ніби про себе. Багато жінок проходять подібні процеси рано чи пізно, а я усі їх проходила майже так само. Мені сподобалося все: щирість, усвідомлення, гумор. І звичайно - книга про мої улюблені країни.

Більше крутих мастрідів

Вікторія Лєзіна

Генеральний продюсер 1+1 Продакшн

Вікторія Лєзіна склала мастрід, який рекомендує прочитати кожному редактору та сценаристу. "Для мене дуже важливо спілкуватися з людьми, які прочитали ті ж книги, що і я. Адже переконана, що люди, які прочитали плюс-мінус однаковий список літератури — краще розуміють одне одного. Окрім того, працювати сценаристом або редактором на телепроекті та при цьому не читати книг або не дивитись ТБ — злочин, на мій погляд".

Ольга Кудиненко

Засновниця фонду "Таблеточки"

Дуже важливий мастрід для тих, хто хоче дізнатися про проблему раку, від засновниці фонду "Таблеточки" Ольги Кудиненко для #книголав

Георгій Коваленко - Протоієрей Георгій Коваленко

Богослов, філософ, блогер. Екс-речник Української Православної Церкви. Керівник проекту ОТЧЕНАШ.укр та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості

На думку Георгія Коваленко: "Є книги про Вічне. Вони так і називаються – Книги. Саме так перекладається з грецької слово “Біблія”. І ці Книги Святого Письма Старого і Нового Заповітів – є бестселером № 1 усіх часів і усіх народів. А є книги про головне. В кожного вони свої і кожен з нас знайшов в них те, що визначило наш життєвий шлях, сформувало світогляд". Останні - про головне, читайте у його мастріді.

ВГОРУ