е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Два життя

Конкордія Антарова

Книжка, що змінює життя раз і назавжди. Тому її варто читати лише тоді, коли маєш відчуття, що готовий до неї. Не інакше. Перевірено на власному досвіді. Наприклад, третю частину я читала майже 4 роки: брала до рук і відкладала – «не йшло». А одного разу взяла і буквально «проковтнула». І тільки зараз дійшла до 4-ї частини. Мене шокує те, що там описані очевидні речі, які я лише зараз починаю розуміти. Книжка відкриває двері у зовсім новий світ. Особисто для мене це грандіозна книжка.

Атлант розправив плечі

Айн Ренд

Ця книжка свого часу не тільки підтримала мене, але й змінила мій погляд на світ. Відкрилося нове дихання в особливий період мого життя, з'явились відповіді на запитання: «нащо я це роблю?» та «який сенс життя?». Рекомендую кожному.

Ідеальний керівник

Іцхак Адізес

Книжка від спражнього мудреця нашого часу. Неочевидні речі, які, втім, лежать на поверхні, описані простими словами. Рекомендую читати керівникам, щоб розширити своє світобачення та почати дивитись на речі під іншим кутом.

Жорсткий менеджмент

Ден Кеннеді

Книжка-контрастний душ. Після неї вже не буде так само і дуже-дуже захочеться змінити все у своїй команді. Саме вона стала поштовхом до великих змін у моєму житті.

Стів Джобс

Волтер Айзексон

Хочете почати створювати великі речі? Тоді спершу дізнайтесь все про Стіва Джобса. Не можу не порекомедувати цю книжку про нього.

П'ять травм, які заважають бути самим собою

Ліз Бурбо

Ця книжка стає поштовхом до глибинної роботи над собою, після чого не можеш не почати змінювати своє життя. Цю книжку колись дала мені мама, і тепер я змушую читати її всіх довкола.

Сила Теперішнього

Екхарт Толле

Хоча цю книжку сприймати досить складно, прочитати її варто, якщо хочете дізнатись про усвідомленість та духовний розвиток. Але читайте тільки тоді, коли будете до неї готові.

Їсти, молитися, кохати

Елізабет Гілберт

Ця книжка (підкреслюю, саме книжка) наче про мене. Я плакала у кінці, хоча зазвичай плачу тільки від фільмів – і ніколи від книжок. Читала її під час першої подорожі до Індії, коли вона ще не була такою популярною. Інші книжки Гілберт мені не пішли, але ця – крик душі та у саме моє серце.

Просто разом

Анна Гавальда

Коли я її читала, ставало легко. І про життя. Гарна книжка, щоб розслабитись та просто отримати задоволення від читання.

Мистецтво бути щасливим

Далай-лама XIV, Говард Катлер

Правильна книжка, щоб розпочати свій шлях до духовності. Книжки Далай Лами дуже прості, а сам він –неймовірний. Читала її ще в інституті і всю покреслила олівцем на мудрі цитати. Буду ділитись нею з дітьми.

Трансерфінг реальності

Вадим Зеланд

Класика, яка легко пояснює важливі речі. Якщо не читали – обов'язково прочитайте.

ВГОРУ