е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Правила і тонкощі кухні

Вільям Похльобкін

Пам’ятаю час, коли не існувало людини, яка б не була знайома з іменем і роботами Похльобкіна. Ця книга так просто розповідає, як саме «дружити» з кухнею. Читайте, щоб дізнатися, що потрібно знати кулінару в першу чергу, аби не зіпсувати якісні продукти і приготувати розкішне частування. А тонкий гумор книги допоможе створити правильну атмосферу на кухні.

Даніель Штайн, перекладач

Людмила Улицька

Книга про пошук променю світла в собі і оточуючих, про те, як наш дух блукає у величезному світі у прагненні знайти своє місце. А ще книга про унікальну людину, яка до останнього подиху залишалась милосердним солдатом. Автор пише настільки просто, що книжка буде цікава будь-якій аудиторії.

Алхімік

Пауло Коельйо

Прочитав «Алхіміка» на одному подиху. Книга, що відкриває у тобі щось нове, дає змогу подивитися на життя по-новому. Непомітно занурює читача у світ, сповнений таємниць, пригод, любові і підступності. Та автор, на прикладі героя, вчить кожного слухати і чути себе, ловити знаки долі, адже все у цьому світі відбувається не просто так. Окрім «Алхіміка» дуже подобається «Заїр».

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ешлі Венс

Книга, що мотивує і надихає! Багато корисних порад, описів помилок, стратегічних похибок та способу мислення автора. Так і проходить життя людини, яка круто змінює розвиток галузі і світ в цілому своїми цілями та досягненнями. Книга показує, що немає часу для того, щоб боятися ризикувати.

Галицька кухня

Юрій Винничук

Впевнено можу назвати енциклопедією кухні, кулінарної історії, ресторанного бізнесу і відомих українських сучасників. Збірка поєднує багато традиційних страв і сімейних рецептів. Книга особлива тим, що знайомить читача зі смачними делікатесами Галичини та унікальними рецептами від Тараса Чубая, Кузьми Скрябіна, Тараса Прохаська, Віктора Морозова.

Соло на ундервуді. Соло на IBM

Сергій Довлатов

"Соло на ундервуді" і "Соло на IBM" - основа основ творчості Довлатова. Автор розповідає, як дивно ми, люди, живемо: то сміємось, то плачемо. У Довлатова немає поділу на поганих і злих, оскільки, на його думку, ці дві крайності живуть всередині нас. Про неї складно розповісти, треба читати: сумні фрази, кумедні ситуації, чудернацькі образи. Саме це робить її такою цінною.

Мистецтво сновидіння

Карлос Кастанеда

Книга-одкровення стала поверненням Кастанеди після шести років мовчання. Цікава для всіх, хто цікавиться загадковим явищем сновидінь: відкриття духу з допомогою сили сну, контроль і управління сновидіннями.

Японська класична поезія

Золота колекція японської класичної поезії. Кращі з кращих зразків відточеної до досконалості майстерності слова - від Сайга і Сетецу до Басьо, Іссе н Рансецу.

Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років

«Декамерон» – антологія сучасної української прози, до якої увійшли нові оповідання десяти популярних вітчизняних письменників. Твори, зібрані у книзі, дають чітке уявлення про стан сьогоднішньої літератури, іноді дозволяють побачити авторів у дещо несподіваному світлі.

ВГОРУ