е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Війна, що змінила Рондо

Романа Романишин, Андрей Лесив

«Війна, що змінила Рондо» – це книга про те, що війна не має серця і не розуміє жодної мови, зате торкається кожного і на всіх залишає шрами. Та якщо спільно збудувати машину світла і навчитися співати попри все, тоді навіть найтендітніші істоти зможуть вистояти й перемогти. А ще ця книга – це привід для вдумливої розмови з дітьми (або й зі собою) про те, що діється нині в країні чи й деінде у світі, у форматі чарівної історії, яка завжди залишає місце для надії та оптимізму. Книга також має спецвідзнаку Bologna Ragazzi Award 2015 - одного із найпрестижніших і найвідоміших конкурсів дитячої книжки у світі!

Практическое ребенковедение

Світлана Ройз

"Практическое ребенковедение" - книга-практикум. Це абсолютно практичний досвід та несекретні секрети про те, як зазирнути ЗА те, що ми називаємо складною поведінкою дитини, що робити для профілактики різноманітних психологічних і не тільки складнощів, як повернути собі спокій та надати сили своїй "внутрішній дитині".

Стильна книжка для панянки

Оксана Караванська

Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства.

Старий будинок

Олександра Дорожовець

Старий будинок – це неодмінно таємниця, іноді навіть містична… Але ті таємниці й та містика, з якою зіткнулася дванадцятирічна Софійка у старому будинку на Тихій вулиці, перевершать усі ваші сподівання! Навдивовижу світла і зворушлива історія про те, яким насправді важливим у нашому житті є все, створене з добром і любов’ю, у що вкладена часточка душі.

Бигимоти – не медмеді

Сашко Дерманский

Усі знають Сашка Дерманського як чудового прозаїка, дитячими повістями якого зачитуються і малі, й дорослі. Але досі мало кому було відомо, що Дерманський – не менш чудовий дитячий поет: хвацький, збитошнй, іронічний. Збірка «Бигимоти – не медмеді» відкриває читачеві нову грань таланту улюбленого автора. І ще одне відкриття цієї книжки – усміхнені ілюстрації молодої художниці Любки Франко, яка вперше приходить до українського читача.

ВГОРУ