е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Море-океан

Алессандро Барикко

Ната: Книга як пісня, поема, картина, проза, п'єса ... Така образна, легка і прекрасна! .. Дуже надихає.

Не відпускай мене

Кадзуо Ісігуро

Ната: Справжнє полотно, що вивернуло мою душу навиворіт після прочитання! Найчесніша книга про людську здатність любити. Дуже мені подобаються такі книги за ступенем впливу і вкрай рідко знаходжу щось подібне. Взагалі, весь Ісігуро прекрасний.

Ми

Євген Замятін

Ната: Ніколи читала нічого подібного. Який стиль !!! Які метафори! Досконала книга за формою і змістом. Насолоджуюся і перечитую регулярно. Унікальний твір!

Яким усе є

Лама Оле Нідал

Ната: Назва говорить сама за себе. Книга, що відкриває сплячі очі, протирає внутрішнє дзеркало, яке дає змогу побачити все трохи ясніше і чіткіше.

1984

Джордж Орвелл

Ната: Якби всі на планеті прочитали цю книгу, світ людей був би зовсім іншим. Ми інакше дивилися б на всі події, що відбуваються на Землі. Ну або просто всі стали б трішки розумнішими і дивилися на світ значно ширше.

Сирени Титана

Курт Воннегут

Євгеній: Як і багато романів Курта Воннегута, ця книга рясніє всілякими сенсами, але головне питання, яке ставить Воннегут, це сенс людського існування.

Вчення Дона Хуана. Окрема реальність. Том 1

Карлос Кастанеда

Євгеній: Це книги, про які складно що-небудь писати або говорити. Кожен відкриє в них щось своє, байдужим вони точно не залишать жодного цікавого читача.

Джерело

Айн Ренд

Євгеній: "Джерело" "Атлант розправив плечі" - це проникливі полотна, написані американською письменницею і філософом Айн Ренд. Книги просякнуті її непростим поглядом на життя. Практично вирізані з мармуру характери, кожен з яких на межі людських можливостей відстоює свої ідеали. Дуже натхненно.

Свідомість і квантова механіка. Життя у паралельних світах

Михайло Менський

Євгеній: Книга, написана Менським 2000-го року і пропонує специфічний погляд автора не тільки на проблему свідомості спостерігача у квантовій теорії. Менський вкрай доступною мовою описує абсолютно новий погляд на природу реальності, проводячи масу паралелей з науковими і ненауковими концепціями.

Мурахи

Бернар Вербер

Григорій: Дуже цікаве протиставлення двох цивілізацій: людей і мурах. Ненудне і захоплююче чтиво.

Дюна

Френк Герберт

Григорій: Світ Дюни - це нескінченність! Мені його порадила Ната (вона фанат). Прочитавши цей роман (всі його частини), розумієш звідки Лукас взяв сюжет для "Зоряних воєн" наприклад, або як багато взято з цього грандіозного твору сучасними фантастами і сценаристами. Герберт буквально створив свій всесвіт, безмежний, щільний, і на його тлі сплів приголомшливо захоплюючу історію, повну мудрості, найцінніших думок і пригод. Відірватися неможливо!

Жесть

Сашко Ушкалов

Григорій: Цікавий представник молодої української літератури, веселий, швидкий, не нудний і місцями повчальний.

Погоня за вівцею

Харукі Муракамі

Григорій: Муракамі - майстер плетіння подій. Мені подобається майже всі його твори.

Американські Боги

Ніл Гейман

Григорій: Несподіваний погляд на американську міфологію, що майстерно поєднав в одній точці трилер, детектив, фантастику, мелодраму і комедію. До прочитання обов'язково!

Більше крутих мастрідів

Від редакції

Книжки, за якими знято серіали

Багато популярних серіалів знімають за мотивами книжок, але важко передати весь задум автора в екранізаціях. Режисери через обмеженість часу вимушені відсіювати багато фактів та подій. У нашому новому мастріді зібрано книжки, які відкриють вам очі на багато серіальних подій та допоможуть ближче познайомитись вже з улюбленими персонажами.

Білл Гейтс

Засновник корпорації Microsoft, суспільний діяч та справжній книголавер

Білл Гейтс відомий любов'ю до читання. Він регулярно публікує підбірки і рецензії на книжки. До найкращих творів Білла Гейтса 2017 року увійшли мемуари одного з його улюблених коміків, жаліслива повість про бідність в Америці, занурення в історію енергії і два оповідання про В'єтнамську війну.

Євгеній Стасіневич

Літературний критик

"Написаний в інший день, з іншим настроєм, цей список, без сумніву, міг би бути геть відмінним: інакші імена, інакші книжки. Але сьогодні, під час різдвяно-новорічних свят, нехай він виглядає отак, дещо патетично і злегка казково".

ВГОРУ