е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Володар Мух

Вільям Голдинг

Це вічна книга, вона ніколи не втратить свою актуальність. Історія про те, як часом буває важко залишатись людиною, про звіра в середині кожного з нас. Опинившись на безлюдному острові, діти змушені самостійно будувати суспільство без дорослих. Як саме їм тепер існувати, якими стануть взаємовідносини в цьому суспільстві, де немає жодних правил, де немає нікого, хто може пояснити, що добре, а що погано?

Дика

Шеріл Стрейд

Вже з перших сторінок книга підкупає нас своєю щирістю, з якою головна героїня розповідає про свої злети та падіння. Три місяці наодинці з собою і дикою природою, короткі зустрічі з різними людьми, тісні черевики, мозолі та болячки від важкого рюкзака, страх, радість і роздуми. І в кінці нам стає зрозуміло, що з будь-якої ситуації завжди існує вихід, потрібно тільки зупинитися та переосмислити своє життя…

У розрідженому повітрі

Джон Кракауер

Еверест – велична гора, яка невпинно вабить допитливих дослідників, їх не зупиняють ані важкі погодні умови, ані чисельні смертельні випадки. Це більше, ніж книга. Це спогади Джона Кракауера, який чудом вижив у цьому екстремальному двобої з природою. Твір тримає нас в напрузі до останньої сторінки і дійсно не залишить нікого байдужим.

Мобі Дік

Герман Мелвілл

Ця книга, подібно до самого океану, заворожує нас з першого погляду, і ми вже не в змозі уявити наше життя без неї. Це неймовірний філософський роман, який вражає майстерністю виконання. Сюжет побудовано навколо гонитви за білим китом, яка символізує титанічну боротьбу добра та зла. У книзі романтична символіка поєднується з епічними морськими картинами та пронизана реальними мотивами. Вона не для легкого й швидкого читання, тут треба розмірковувати над кожним розділом, абзацом та словом. А якщо ви прочитали його та все зрозуміли, то неодмінно почніть читати знову.

Кон-Тікі

Тур Хейєрдал

Це не просто художній роман, на його сторінках можна знайти багато цікавих фактів про життя мешканців океанських просторів, про зв'язок цивілізацій, взаємодії культур Південної Африки й тихоокеанських островів, про особливості життя мандрівника, про правила виживання в тяжких природних умовах. Вивчаючи побут і культуру стародавніх племен, Тур Хейєрдал дійшов думки про те, що сучасні жителі островів Полінезії є нащадками давніх переселенців з Південної Америки. Теорія ця підкріплювалася деякими доказами, але вченому все одно не вірили. Тоді Тур вирішив довести можливість подібного переселення особисто, побудувавши такий самий пліт, який був в ходу у стародавніх жителів Південної Америки. Що ж все-таки вдалось з’ясувати мандрівнику?

Життя Пі

Янн Мартел

Тонкий, чуттєвий роман, що поєднує в собі безліч релігійних, етичних і світоглядних підтекстів. "Життя Пі" по праву може вважатися однією з найяскравіших і незвичайних книг, які за останній час потрапляли до букерівських шорт-листів. Цей роман простий і складний одночасно. Він багатогранний і, причому кожен сам вибирає ту, саму грань, яка йому ближче. Через корабельну аварію Пі опиняється на одному човні з дикими звірами в самому серці океану. Не дивлячись на те, що їх ніхто не поспішає рятувати, хлопець не втрачає надії та бореться до кінця. Що чекає на нього попереду та які ще сюрпризи підготувала доля?

Дорога

Кормак Маккарті

Історія, яка назавжди залишиться в вашому серці. Історія про те, що мораль така ж хитка, як і людське існування. Історія про те, як низько може впасти людина, та якою сильною вона може бути. Батько і син йдуть удвох по світу, якого більше немає, все зруйновано, людей залишилося зовсім мало. Вони просто йдуть та намагаються відшукати сенс жити далі. Чи вдасться їм його знайти в такому безнадійному світі?

127 годин

Арон Ральстон

Читати книги, засновані на реальних подіях набагато цікавіше. Це зажди підкуповує, адже ти розумієш, що це не просто вигадка, а справжнє життя без прикрас. Це неймовірна історія про силу незламного духу та волю до життя. Головний герой, опинившись у пасці, не переставав боротись до самого кінця. Він перепробував різні методи, щоб хоч якось звільнитись. І в підсумку вирішує йти на відчайдушний крок...

Голодні ігри

Сьюзен Коллінз

Безперечно, більшість з вас вже дивилася цей фільм, але повірте, емоції від читання книги перевершать усі ваші очікування. Ця книга заставляє жити нею. Відкриваєш першу сторінку й відразу поринаєш у вихор подій. Очима головної героїні дивишся на все, що відбувається. Ти злишся, дивуєшся, радієш, відчуваєш тваринний страх, боїшся довіряти, кохаєш та головне - намагаєшся вижити…

У лісі-лісі темному

Рут Веа

Несподіване запрошення, будинок зі скляними стінами в осінньому лісі, навколо нікого, зв'язок не працює… Ось що чекає нас на сторінках цього роману. Інтрига виникає моментально, практично з перших рядків. Головна героїня прокидається в лікарні. На ній практично немає живого місця від саден, подряпин і синців, але найстрашніше – вона нічого не пам’ятає. Фактично цілий шматок подій останніх днів випав з її свідомості. А коли на порозі лікарняної палати з'являються поліцейські, вона розуміє, що сталось щось жахливе та непоправне…

ВГОРУ