е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Спартак

Рафаелло Джованьйолі

Його доля – це жорстока боротьба за виживання, легендарні битви, п'янка влада й любов найгарніших жінок. Головний герой – могутній і благородний, який понад усе шанує свободу й людську гідність, дружбу й вірність, і мужньо бореться проти рабства на чолі війська гладіаторів. Джованьйолі зміг показати нам, яким має бути справжній мужчина-герой.

Великий Гетсбі

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Більш відвертого героя ще треба пошукати. Він живе за покликом свого серця, вірить у душевну щирість та чистоту свого кохання, і завжди готовий до самопожертви. Гетсбі – це лицар свого часу. На такого чоловіка важко не звернути увагу: манери, характер, одяг – усе ідеальне. Провести вечір з таким мужчиною просто мрія, яка завдяки Фіцджеральду стала реальністю.

Втеча з Шоушенка

Стівен Кінг

«Чоловік, який не здається» – так можна охарактеризувати героя роману «Втеча з Шоушенка» Енді Дюфрейна. Він не погоджується з рішенням долі й іде наперекір усім та усьому. Цей чоловік є прикладом того, що ні в якому разі не слід здаватися, що завжди є інший вихід і лише ти – володар своєї долі. Енді завойовує жіночі серця вже з перших сторінок роману.

Джеймс Бонд. Голдфінгер

Ян Флемінг

Про такого чоловіка мріють усі жінки. Небезпечний, відважний, сильний – три слова, які можуть описати його. Він – Бонд. Джеймс Бонд. Найвідважніший суперагент та найпривабливіший чоловік усіх часів. «Голдфінгер» – це ще один роман, у якому Бонд закохав у себе всю жіночу половину людства. Якщо ти в захваті від суперагентів, тоді це твій герой.

На західному фронті без змін

Еріх Марія Ремарка

Добрий, пронизливий та розумний – ці слова описують головного героя роману Ремарка, Роберта Локампа, цими ж словами можемо описати і справжнього мужчину. Образ Роббі демонструє, як має поводитися чоловік у важких для нього умовах. Усупереч песимізму, який панує навколо героя, він зберігає живу душу, завжди готову на співчуття й допомогу. Таким і має бути справжній чоловік, хіба ні?

Мартін Іден

Джек Лондон

Головний герой цього роману закохає вас в себе з перших сторінок. Він звичайний моряк, що проходить довгий тернистий шлях до великого письменника. Це чоловік, який знає все про те, як з мрії зробити реальність. Він буває романтичним, часом непередбачуваним, але він справжній. Якщо ви шукали такого чоловіка, то він ось тут, у цьому романі.

Граф Монте-Крісто

Александр Дюма

Едмон Дантес – це, напевно, найвідчайдушніший та найнаполегливіший літературний герой. Його відданість меті одночасно захоплює та лякає, проте точно не залишає байдужим. У книжці ми спостерігаємо, як юнак Едмон стає справжнім чоловіком, графом, здатним на все заради своєї цілі. Роман «Граф Монте-Крісто» – це неймовірні події та захопливі повороти долі справжнього мужчини.

Хрещений батько

Маріо П'юзо

Біля такого чоловіка мріяла бути б кожна жінка. Він – владний, рішучий та ризикований, бо він – дон Віто Корлеоне. Це чоловік, який здатний тримати під контролем будь-яку ситуацію, який може вирішити нерозв’язну задачу та для якого сімейні цінності понад усе. Динамічний сюжет не дозволяє відірватися від книжки ні на мить, а такий головний герой як Віто Корлеоне ще більше приваблює увагу читача.

Вбити пересмішника

Гарпер Лі

Боротьба за справедливість – це його кредо. Для нього немає нічого важливішого, ніж правда та порядність. Аттікус Фінч не боїться йти наперекір усьому заради своїх переконань, це і виділяє його на фоні інших героїв. Фінч володіє рисами, які мають бути у справжнього чоловіка, до того ж він чудовий і люблячий батько. На такого мужчину важко не звернути увагу.

Пригоди Шерлока Холмса

Артур Конан Дойл

Цього мужчину важко буде лишити з носом, бо він не хто-небудь, а Шерлок Холмс. Справжній англієць із гарними манерами, що на додачу має ще й дедуктивне мислення. Загадки – його пристрасть, а розв’язувати їх – це його найулюбленіше заняття. З таким чоловіком важко засумувати, бо в нього завжди є декілька таємничих історій про запас.

ВГОРУ