е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Темна вежа

Стівен Кінг

Уявіть Клінта Іствуда, який грає лицара, інваліда, шизофреніка та маньяка-вбивцю одночасно. Це Роланд — головний герой «Темної Вежі». Принаймні я таким собі його уявляв. Книжка про те, як вбивати серцем, а не зброєю, чому важливо пам’ятати обличчя свого батька та про одержимих метою. Одна з тих історій, в кінці якої стираєш сльози з обличчя.

Ми

Євген Замятін

Якщо ви любите просте читання, то вам не сподобається. «Ми» — ідеальний світ збалансованості та життя «за графіком». Книжка про цифри та повну перемогу раціонального над емоційним.

Майбутнє

Дмитро Глуховський

Світ перенаселений. Люди нарешті стали богами. Здається, вічне життя оминуло тільки Росію, де безсмертя отримали лише політики вищих щаблів.

Дюна

Френк Герберт

Після цієї книги я, за можливістю, ніколи не сідаю спиною до дверей. Історія про честь і зраду. Про життя в нелюдських умовах і жагу до перемоги.

Бійцівський клуб

Чак Паланік

Ми не особливі. Але ми — не сміття. Ми просто є. Ми просто є і все, що відбувається, — просто відбувається. Якщо ви ніколи не доходили до межі, ніколи не робили відверто божевільних вчинків, якщо ви не вважаєте себе дитиною — вона вам не сподобається.

Омон Ра

Віктор Пєлєвін

Радянський героїм та ампутовані ноги. Деструктивний, безглудий патріотизм з присмаком бавовняної шинелі та гідрокомпенсаційних тампонів. Просто рекомендую.

Більше крутих мастрідів

Георгій Коваленко - Протоієрей Георгій Коваленко

Богослов, філософ, блогер. Екс-речник Української Православної Церкви. Керівник проекту ОТЧЕНАШ.укр та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості

На думку Георгія Коваленко: "Є книги про Вічне. Вони так і називаються – Книги. Саме так перекладається з грецької слово “Біблія”. І ці Книги Святого Письма Старого і Нового Заповітів – є бестселером № 1 усіх часів і усіх народів. А є книги про головне. В кожного вони свої і кожен з нас знайшов в них те, що визначило наш життєвий шлях, сформувало світогляд". Останні - про головне, читайте у його мастріді.

Потап

Співак, продюсер, тренер "Голосу країни"

Мастрід від відомого співака, продюсера та тренера "Голосу країни" Потапа.

Євгеній Стасіневич

Літературний критик

"Написаний в інший день, з іншим настроєм, цей список, без сумніву, міг би бути геть відмінним: інакші імена, інакші книжки. Але сьогодні, під час різдвяно-новорічних свят, нехай він виглядає отак, дещо патетично і злегка казково".

ВГОРУ