е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Темна вежа

Стівен Кінг

Уявіть Клінта Іствуда, який грає лицара, інваліда, шизофреніка та маньяка-вбивцю одночасно. Це Роланд — головний герой «Темної Вежі». Принаймні я таким собі його уявляв. Книжка про те, як вбивати серцем, а не зброєю, чому важливо пам’ятати обличчя свого батька та про одержимих метою. Одна з тих історій, в кінці якої стираєш сльози з обличчя.

Ми

Євген Замятін

Якщо ви любите просте читання, то вам не сподобається. «Ми» — ідеальний світ збалансованості та життя «за графіком». Книжка про цифри та повну перемогу раціонального над емоційним.

Майбутнє

Дмитро Глуховський

Світ перенаселений. Люди нарешті стали богами. Здається, вічне життя оминуло тільки Росію, де безсмертя отримали лише політики вищих щаблів.

Дюна

Френк Герберт

Після цієї книги я, за можливістю, ніколи не сідаю спиною до дверей. Історія про честь і зраду. Про життя в нелюдських умовах і жагу до перемоги.

Бійцівський клуб

Чак Паланік

Ми не особливі. Але ми — не сміття. Ми просто є. Ми просто є і все, що відбувається, — просто відбувається. Якщо ви ніколи не доходили до межі, ніколи не робили відверто божевільних вчинків, якщо ви не вважаєте себе дитиною — вона вам не сподобається.

Омон Ра

Віктор Пєлєвін

Радянський героїм та ампутовані ноги. Деструктивний, безглудий патріотизм з присмаком бавовняної шинелі та гідрокомпенсаційних тампонів. Просто рекомендую.

Більше крутих мастрідів

Вікторія Лєзіна

Генеральний продюсер 1+1 Продакшн

Вікторія Лєзіна склала мастрід, який рекомендує прочитати кожному редактору та сценаристу. "Для мене дуже важливо спілкуватися з людьми, які прочитали ті ж книги, що і я. Адже переконана, що люди, які прочитали плюс-мінус однаковий список літератури — краще розуміють одне одного. Окрім того, працювати сценаристом або редактором на телепроекті та при цьому не читати книг або не дивитись ТБ — злочин, на мій погляд".

Євген Магда

Кандидат політичних наук, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, виконавчий директор Центру суспільних відносин

"Останнім часом мені не вдається читати так багато, як хочеться – елементарно бракує часу. Попри це запасу минулих років, який я все ж намагаюся постійно підживлювати, не бракує, бо у сфері комунікацій читання – обов’язковий елемент професійного зростання, адже здобуття нової інформації, вміння її опановувати та використовувати у власних цілях – вимога часу."

Олександр Барабошко

Популярний київський блогер

Мастрід від відомого блогера Олександра Барабошко для #книголав

ВГОРУ