е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Наші душі вночі

Кент Гаруф

Це дійсно неймовірно тепла книжка. Вона огортає душу, немов теплий літній вітерець. Навдивовижу чуттєва та ніжна історія кохання двох самотніх сердець, які знайшли порятунок одне в одному. І не важливо скільки їм років, адже кожен має право на щире кохання.

Барабани осені

Діана Геблдон

Справжнє кохання спроможне творити дива: піднімати людей до небес, давати сили рухатися далі та навіть рятувати від смерті. А читання роману про таке почуття неодмінно зігріє ваші вечори. У цій книжці розповідається про любов, яка не боїться ні простору, ні часу; про вічне кохання між чужоземкою Клер Рендолл і Джеймом Фрезером, яким доведеться подолати багато перешкод на шляху до щастя. Що ж все-таки підготувала доля для цих закоханих?

Тріумфальна арка

Ерих Марія Ремарк

Як же гарно вміє Ремарк описувати життя у всій його красі з реальними поразками та перемогами. Так і в цьому романі автор неймовірно чуттєво розповідає про трагічне кохання між Джоан та Равіком. Якби ж тільки вони зустрілися в інший час і в іншому місці, то все могло б бути інакше…

В очікуванні дощу

Денніс Ліхейн

Сюжет дуже цікавий і динамічний, читач уже з першої сторінки стає учасником цієї загадкової історії. У книжці багато загадок та підводних каменів і через це просто неможливо від неї відірватися. Найголовніше питання, яке виникає в процесі читання, – все ж таки, чи буде “дощ”?

Емма

Джейн Остін

Це абсолютно особливий світ, у якому багато пліток, розмов, недомовок і рецептів пирога, яким одна економка так і не поділилася з іншою. Це світ, де вийти заміж – єдине призначення в житті, а піти в гості до сусідів – єдина розвага за весь тиждень. Але, не зважаючи на це, роман сповнений англійським гумором та легкою іронією і це таки не може не спокушати!

Страждання юного Вертера

Йоганн Вольфганг Гете

Найцікавіше та найприємніше в цьому романі – це відчуття захоплення молодістю. Ця книжка – живий доказ того, що чоловіки теж плачуть і що серед них є такі, які здатні любити до нестями та жертвувати собою. Це роман-сповідь, такий чесний і відвертий, як і саме кохання. А ще – це улюблений твір Наполеона!

Троє у човні, не кажучи про пса!

Джером Клапка Джером

Ця книжка вже з перших сторінок вабить своїм гумором, легкістю, актуальністю та англійською душею. Її хочеться цитувати, переказувати цілими шматками, переписувати та запам'ятовувати. Це саме той випадок, коли словами важко описати свої емоції та передати всю велич книжки! З нею ваші вечори стануть не тільки теплішими, але й веселішими.

Джен Ейр

Шарлотта Бронте

Це більше, ніж просто роман про кохання. У цій книжці порушено безліч тем, що не втратили своєї актуальності навіть у наш час. Класика є класикою, і вона буде близькою й цікавою нам навіть через століття. Це книжка про важку працю бути вірною собі, не дати ні обставинам, ні стосункам порушити свої моральні принципи. Чи вдалося Джейн пройти через усі життєві перешкоди, не зрадивши собі?

ВГОРУ