е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Майстер і Маргарита

Михайло Булгаков

Щиро вважаю, що в цій книзі можна знайти відповіді майже на всі питання буття. Це унікальний твір, який розкривається читачеві з кожним новим прочитанням. Недарма цей роман овіяний незліченною кількістю легенд.

Два життя

Конкордія Антарова

Дивовижна книга, яку можна читати все життя. До мене вона потрапила у дуже складні часи, але завдяки її глибині та мудрості я змогла інакше подивитися на чимало речей у своєму житті. Деякі вважають, що ця книга прийшла з інших світів, адже звичайна людина не може так писати. У чомусь я з ними точно згодна.

1984

Джордж Орвелл

Прочитала вперше ще в шкільні роки – здивувалася і трохи злякалася. Зараз розумію, що злякалася недостатньо. Must read.

Волоцюги Дхарми

Джек Керуак

Проста та глибока книга про свободу, подорожі та пошук. Це потрібно не всім, але найсміливіші обов’язково знайдуть те, що шукали. Або нову дорогу до цього.

Сто років самотності

Габріель Гарсія Маркес

Дивна та незвичайна книга, де фантазія та реальність поєднуються у просторі самотності, кохання, страждань і війни.

Ціна нелюбові

Лайонел Шрайвер

Моторошний роман, що читається на одному подиху. Драма однієї сім'ї, яка обертається на трагедію для багатьох людей. За мотивами книги знято фільм "Щось не так з Кевіном" з чудовою Тільдою Свінтон у головній ролі.

Більше крутих мастрідів

Емма Вотсон

Британська акторка, модель і активістка

«Я люблю книги, які не просто є милими, а ще й мають у собі спогади. Як і з піснями - обираючи знову книгу зі спогадами, ти переносишся у інше місце або інший час»

Від редакції

Книги, які екранізують 2017 року

Книжки, які можна прочитати, а потім ще й подивитись

Георгій Коваленко - Протоієрей Георгій Коваленко

Богослов, філософ, блогер. Екс-речник Української Православної Церкви. Керівник проекту ОТЧЕНАШ.укр та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості

На думку Георгія Коваленко: "Є книги про Вічне. Вони так і називаються – Книги. Саме так перекладається з грецької слово “Біблія”. І ці Книги Святого Письма Старого і Нового Заповітів – є бестселером № 1 усіх часів і усіх народів. А є книги про головне. В кожного вони свої і кожен з нас знайшов в них те, що визначило наш життєвий шлях, сформувало світогляд". Останні - про головне, читайте у його мастріді.

ВГОРУ