е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Врятуйте котика! І інші секрети сценарної майстерності

Блейк Снайдер

Голівудський сценарист-мільйонер запрошує до своєї кухні: після книжки будь-який фільм ви будете розбирати на складові, а спеціалістів з комунікацій Снайдер навчить доносити інформацію до читача, досить ясно виражаючи задум. Неймовірно, але книжку можна назвати слушним та веселим посібником.

Таємнича історія Біллі Міллігана

Деніел Кіз

Читати для того, щоб зрозуміти, що може утноти мозок: документальний роман про чоловіка з діагнозом «множинна особистість», у якому жили двадцять чотири особистості різних статі, віку, походження, рівня розумового розвитку. І Біллі з ними впорався. Особливо рекомендую тим, хто керує творчими людьми.

Випадки та речі

Даниїл Хармс

Хармс – петербуржець, хлюст, блазень і великий гравець у слова та смисли, він ходить на межі абсурду, жонглює словами, нескінченно іронізує та якісно насміхається над людьми. Читати, щоб посміятись над собою та пограти в абсурд з майстром.

Щиголь

Донна Тартт

Будьте обережні з лауреатами Пулітцерівської премії. На думку розумного директора бібліотеки Botan Альони Іванової, нагороду дають книжкам, які покликані зняти з читача шкіру. Щиголь – 800 сторінок відчуття «за сенкунду до». Історія про тягу до неосяжного, любові людини до людини і людей до речей, про маленькі таємниці, що спроможні все життя «грати» їх власника.

Мартін Іден

Джек Лондон

Складний шлях до письменницької слави неотесаного парубка з робітничої родини. Історія світлої душі, яку пропустили через м'ясорубку світського товариства. Мій тато говорить: інтелігентна людина – це та, у якої болить душа. У Мартіна Ідена болить і у вас почне.

Легенди Інвалідної вулиці

Ефраїм Севела

Витончена книжка, вершина єврейської трагікомедії. Севела розповідає історії про жителів Бобруйська. Живо та просто. Ті живуть весело, гірко і як можуть, а автор любить їх за це сильно. Виділіть для неї половину вихідного дня і компаньйона, якому можна буде зачитувати фрагменти.

Як витратити мільйон, якого немає

Гарік Корогородський

Читати для того, щоб проникнутись любов'ю до старого Києва, посумувати за бабусею, побачити, як майстер укладає угоди на порожньому місці, та полікувати себе живою мовою іронічного та глибоко інтелігентного єврейського автора.

Лабіринти Ехо

Макс Фрай

Міське фентезі Макса Фрая подарує сміх, дотепні словесні батли, влучні слова та напрочуд чарівних героїв. Якщо зовсім по правді: за головного героя я б вийшла заміж, а його основний атрибут – Мантія Смерті – висить у мене в шафі, клянуся, колеги подарували.

ВГОРУ