е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Ніколиде

Ніл Гейман

Дуже цікава книга, яка не відпускає тебе до останньої сторінки. Вона читається на одному подиху, адже ти ніколи не здогадаєшся, що буде далі. "Задвер'я" настільки захоплива, що ти перестаєш бути простим читачем, а стаєш поряд з героями цієї пригоди. Вона змушує задуматися, що, можливо, не все є таким, яким здається насправді.

Розповідь лектора

Джеймс Хайнс

Не було б щастя, та нещастя допомогло. Це про головного героя, науковця-невдаху, якого мало того, що не взяли на роботу, так ще й за містичним збігом обставин йому відтяло пальця. З цього і починаються всі пригоди... Дещо сюрреалістичний роман, але від того не менш захопливий. Буде дуже цікаво людям, які працюють у науковій сфері або ж пов'язані з викладацькою діяльністю, адже кожен зможе знайти образ, який він зустрічав у реальному житті.

Тореодори з Васюківки

Всеволод Нестайко

Не дивлячись на те, що твір вважається більш дитячою книжкою, він буде дуже цікавим і для дорослих. Ця книжка написана дуже легко, жартівливо і зрозуміло. Ідеальна для того, щоб відволіктися від повсякденних проблем і відпочити душею. Гарантовано підніме настрій.

Квіти для Елджернона

Деніел Кіз

Книга, яка не залишить нікого байдужим. Зачіпає найтонші струни душі і вчить нас людяності. Це роман пронизливої психологічної сили, як філігранний розвиток теми любові і відповідальності. Дуже цікаво написана книга, адже розповідь ведеться від першої особи, а так як Елджернон на початку був розумово відсталим, то і текст виглядає так, наче його писала неосвічена людина. Протягом всієї розповіді ми можемо спостерігати за розвитком, а потім і деградацією головного героя.

Злочини минулого

Кейт Аткінсон

Книга з циклу про приватного детектива Джексона Броуді. Взагалі-то, я б радила всі книжки з цього циклу, адже це дуже якісні детективи, які тримають читача в напрузі і залишають певний післясмак.

Нечиста сила

Валентин Пікуль

Історичний роман, який проливає світло на найпотаємніші сторінки життя царської родини і тогочасної імперії, а також розкриває постать Распутіна та його вплив на всі державні справи. Читається на одному подиху і змушує інакше подивитися на історію.

Парфуми: історія одного вбивці

Патрік Зюскінд

Таємнича історія про надзвичайні здібності людини та їх вплив як на саму особистість, так і на оточуючих. Показує, як навіть найгеніальніші можливості в руках людини з чорною душею можуть перетворитися на зброю масового знищення.

Вілт

Том Шарп

Цікава книга, яку приємно почитати десь на відпочинку. Тонкий англійський гумор у поєднанні з легкою детективною історією нікого не залишать байдужим.

ВГОРУ