е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Кофемолка

Михайло Ідов

Художня книжка, написана з гумором та хитрими авторськими прийомчиками. Що дуже цікаво - вона про сучасний світ, з хіпстерськими кав'ярнями і проблемами ресторанного бізнесу. Класно, коли герої книжки - твої сучасники.

Давай одружимося

Джон Апдайк

Сучасний, я б сказала, жіночий роман на всі часи. Цей твір пронизливий, справжній. Він про почуття, і не тільки про пристрасть і любов, а й про байдужість та прагматичність. Дуже рекомендую в категорію книжок «пралюбофь».

Уна і Селінджер

Фредерік Бегбедер

Підійде навіть для тих, хто з ненавистю ставиться до автора (а таких багато, особливо серед чоловіків). Художній роман про документальну любов Селінджера.

Не замужем. Секс, любовь и семья за пределами брака

Анна Шадріна

Соціальне дослідження про жінок нашого часу, яке я хотіла б описати цитатою з нього ж. «Поняття “самотня жінка” може мати у своєму складі юну учасницю шлюбного ринку, літню вдову, зрілу сучасницю, що знаходиться в розлученні або не зацікавлену в романтичних стосунках. Але основна проблема терміна полягає в його негативній конотації. “Самотня” читають як “нещасна”, “гідна жалю”, “покинута”».

Мужчины на моей кушетке

Бренді Енглер

Книжка жінки-психолога, яка розповідає про своїх пацієнтів-чоловіків. Авторка не перестає дивуватися, наскільки різними бувають наші погляди на любов, секс і стосунки. Рекомендую всім дівчатам, які захоплюються психологією або чоловіками.

Как потратить миллион, которого нет - 2

Гарік Корогодський

Я прочитала її відразу двічі. Якщо в першій частині ти ніби ніжно хлюпаєшся у теплій ванні мови і яскравих образів, то в другій у тебе, наче штопор, вкручується сюжет і не дає видихнути навіть на останній сторінці. Тепер так і чекаю, затамувавши подих, виходу третьої книжки.

ВГОРУ