е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

П’ять мов любови у подружжі

Гері Чепмен

Автор книги - доктор філософії. Він приводить цікаві алегорії про кохання та подружнє життя. Хоча читала я цю книгу ще задовго до одруження, та саме зараз її тези стають у нагоді.

Чарівність жіночності

Хелен Анделін

У книзі описано все про чаруючу силу жінки. Книга дає багато підстав замислитись про жіночу роль у суспільстві, у сім"ї. Не з усіма думками автора я згодна, проте винесла для себе багато корисного.

Перехрестя

Володимир Чеповий, Анна Ясна

Саме завдяки цій книзі я почала глибше задумуватись про сенс свого життя, про те, як правильно зробити важливий життєвий вибір, стоячи на перехресті, і як отримувати щастя від кожної прожитої миті.

Сіль, цукор і жир. Як харчові гіганти підсадили нас на голку.

Майкл Мосс

Прочитавши цю книгу ви перестанете пити Пепсі і Колу, відмовитесь від пластівців Нестле на сніданок і далекими дорогами будете обходити Макдональдс.

Кайдашева сiм'я

Іван Нечуй-Левицький

Інколи просто беру до рук українську класику і залюбки перечитую для розширення словникового запасу. Подібні книжки для мене завжди в тренді!

Гордість та упередження

Джейн Остін

Один з моїх улюблених романів! Автор допомагає з легкістю зануритись у життя англійського дворянства XIX ст. Кохання, драма, інтрига - що ще потрібно жінці?) Згадуючи зараз зміст книги, задумуюсь, наскільки горді були жінки і наскільки наполегливо чоловіки завойовували їхню прихильність, доводили своє кохання. Зараз, на жаль, жінки стали більш доступні, а чоловікам не потрібно докладати зусилля аби завоювати симпатію.

Я - Златан

Давид Лагеркранц

Це одна з останніх прочитаних мною книг, яка дійсно дуже запам’яталася. В ній розповідається про життя одного з найбільш амбіційних футболістів сучасності. Інколи його поведінка на полі і поза ним викликала в мене подив, а часом навіть обурення. Після цієї книги я подивилась на цього гравця з іншого боку. Він – неймовірний! Він - особистість, яка рухається до своєї цілі всупереч принципам і законам. Він зовсім не схожий на інших: «Мне нравятся люди, которые ездят на красный свет»... І в цьому весь Златан...

ВГОРУ