е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Королі та капуста

О. Генрі

Одна з робочих назв проекту, який сьогодні називається «Гроші». Історії випадкових людей, яких зіштовхнула доля, і котрі багато думають про гроші, честь, чесність і почуття. Мій підручник іронії.

Мартін Іден

Джек Лондон

Доля журналіста та письменника. Про те, які труднощі треба подолати, щоб здобути славу та гроші, і зрозуміти, що в них немає ніякого сенсу. Настільна книга журналіста.

Пригоди Шерлока Холмса

Артур Конан Дойл

Книга, яка вчить аналізувати і дивитись на речі під іншим кутом. Спосіб формування нестандартного мислення.

Трилогія бажання

Теодор Драйзер

Трилогія життя, великих грошей, вершин і падінь. Книга, яка вчить, як ніколи не здаватись і завжди думати про те, куди тебе може завести бажання влади. Для тих, хто любить гроші.

Американська трагедія

Теодор Драйзер

Про жінок, почуття, спокуси і їх наслідки. Настільна книга ловеласа.

Нашестя монголів

Василь Ян

Откуда есмь пошла земля русскыя. Ну, і чому між нас так багато скуластих дівчат. Мені подобаються :)

Більше крутих мастрідів

Яна Алтухова

Співвласниця і креативний продюсер Red Glass production (red glass.com.ua), DJ

Творча Яна Алтухова, співласниця Red Glass production, поділилася своїм мастрідом із сайтом #книголав

Євген Магда

Кандидат політичних наук, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, виконавчий директор Центру суспільних відносин

"Останнім часом мені не вдається читати так багато, як хочеться – елементарно бракує часу. Попри це запасу минулих років, який я все ж намагаюся постійно підживлювати, не бракує, бо у сфері комунікацій читання – обов’язковий елемент професійного зростання, адже здобуття нової інформації, вміння її опановувати та використовувати у власних цілях – вимога часу."

Людмила Барбір

Ведуча «Сніданку з 1+1»

"Читати потрібно завжди. Це розвиває, освідчує, допомагає пізнати себе. За допомогою книги людина може знайти відповіді на питання, які її турбують. Книги це — духовний, творчий, культурний, інтелектуальний розвиток", - вважає ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір.

ВГОРУ