е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Америка

Франц Кафка

Найулюбленіший твір письменника, в якому ще не настільки відчувається його фірмовий екзистенціалізм. Але тим не менш, я вважаю цей роман найяскравішим в його творчості.

Тріумфальна арка

Ерих Марія Ремарк

Посібник для стосунків між жінкою і чоловіком. Мені ще ніколи не доводилося споглядати настільки справжню героїню на сторінках книги.

Електрошок

Лоран Гарньє, Давид Брен-Ламбер

Найулюбленіша музична книга, пронизана духом конкретної епохи.

Володимир, або Перерваний політ

Марина Владі

Книга, що закохала мене у творчість Володимира Висоцького. Найкраща ілюстрація радянскої реальності очима митців. І ще одна історія кохання, що трапляєтья раз на сто років.

1984

Джордж Орвелл

Без коментарів. Її просто слід прочитати кожному.

Більше крутих мастрідів

Людмила Барбір

Ведуча «Сніданку з 1+1»

"Читати потрібно завжди. Це розвиває, освідчує, допомагає пізнати себе. За допомогою книги людина може знайти відповіді на питання, які її турбують. Книги це — духовний, творчий, культурний, інтелектуальний розвиток", - вважає ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір.

Вікторія Лєзіна

Генеральний продюсер 1+1 Продакшн

Вікторія Лєзіна склала мастрід, який рекомендує прочитати кожному редактору та сценаристу. "Для мене дуже важливо спілкуватися з людьми, які прочитали ті ж книги, що і я. Адже переконана, що люди, які прочитали плюс-мінус однаковий список літератури — краще розуміють одне одного. Окрім того, працювати сценаристом або редактором на телепроекті та при цьому не читати книг або не дивитись ТБ — злочин, на мій погляд".

Дана Павличко

Власник і директор видавництва «Основи»

Свій список улюблених книжок склала Дана Павличко, директор видавництва "Основи".

ВГОРУ