е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Життя у борг

Еріх Марія Ремарк

Еріх Марія Ремарк, один з улюблених письменників, читати його книги завжди для мене радість. Усі його твори про справжню дружбу і відчайдушне кохання, про життя і про смерть. А книга «Життя у борг» особлива, мені здається. Справді замислюєшся і про сенс життя, і його тривалість, про себе, про навколишніх. Проявляєш більше уваги до рідних і друзів, взагалі, до людей і розумієш, що більш вимогливий до себе.

Поліанна

Елеонор Портер

Книга, яка легко може перетворитися на настільну. Її можна розгорнути навмання і поринути з головою у світ героїв та почуттів. З ними і ви плакатимете, і будете сміятися. Книжка справжня гра - гра у радість, якої вас навчить 11-річна дівчинка. Книжка про те, як потрібно жити і для чого жити. Це книжка для дорослих. Поліанна моя улюблена героїня-дитина. Я вчусь у неї.

Аліса в країні чудес

Льюїс Керрол

У дитинстві мені зовсім не подобались ні мультфільм, ні книга про пригоди дивакуватої дівчинки та ще більш дивних її знайомих. Прочитала книгу вперше у п'ятому класі, потім у 9му, потім в університеті і буквально нещодавно знову перечитала Алісу. Перечитувала і розуміла, що кожного разу вона «всё чудесатее и чудесатее». Сподіваюсь, що моєму синові зможу пояснити, якомога раніше, всю глибину неймовірних пригод Аліси.

Триста поезій

Ліна Костенко

Лірична ніжна милозвучна поезія Ліни Василівни - це геніально передані на папері почуття і відчуття. Гостра соціальна поезія на злобу дня - це глибока думка і принципова позиція. Люблю усю творчість Ліни Костенко, але є вірші і є рядки, які я промовляю, немов істини. «300 поезій», моя улюблена збірка, - це почуття, якими жила раніше і, якими продовжую жити досі.

Дорога в рай

Роальд Даль

«Дорога в рай» не просто збірка оповідань, швидше посібник порад «як не варто себе поводити» і чому варто навчитися у житті аби тобі самому, найперше, було простіше жити. Оповідання військові, оповідання авантюрні, оповідання містичні, оповідання гумористичні. І на Річарда Баха, спочатку був схожий, і на Едгара По, і, навіть, на Агату Крісті, а потім я припинила шукати на кого мені ще автор схожий, бо Роальд Даль - це Роальд Даль. Читайте, вам не все сподобається, як і мені, але читати не шкідливо.

ВГОРУ