е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Успішні виступи на TED

Кріс Андерсон

Хочете дізнатися, як готувалися спікери до грандіозних виступів на конференції TED? Мільйони переглядів – це не фарт, а результат кропіткої підготовки. В книзі ви знайдете практичні поради, посилання на найкращі виступи, глибокі сенси і багаторічний досвід засновника TED Кріса Андерсона, який впевнений, що достатньо 18 хвилин для промови, щоб справити враження.

Наші душі вночі

Кент Гаруф

На 43-й сторінці я не витрималась і заплакала... «Наші душі вночі» – це ніжний, спокійний, життєвий, із красивими деталями твір про старість і смерть, про прийняття, про мужність бути щасливим і починати з початку, скільки б тобі не було років. А який смачний книжковий запах і приємні на дотик сторінки! Чудова книга для інтерсіті або літака. Пари годин вистачає, щоб прочитати, а післясмак і думки залишаються з тобою надовго. До речі, наприкінці 2017 року компанія Netflix випустить екранізацію книги з Джейн Фондою та Робертом Редфордом у головних ролях.

Дивна дівчинка, яка закохалась у мозок

Венді Сузукі

Спочатку захопила назва, а з першою сторінкою й наповнення. Гарний приклад сторітелінгу, безліч крутих фактів із досліджень мозку, наукові відкриття, які захоплюють та надихають. Ви знали, що допомагати так само приємно, як і отримувати? Або що творчість ― це не загадковий процес, доступний тільки геніям штибу Матісса чи Марії Кюрі. Кожен із нас здатен на творчість. Доведено нейробіологами! І останній аргумент: якщо ви хочете дізнатися, як фізичні навантаження впливають на мозок та на ваше життя, і де шукати щастя, тоді ця книга точно для вас.

Тамплієри

Сергій Жадан

Ділюся приємним лайфхаком ― починайте ранок із віршів Сергія Жадана. Отже, заварюєте каву, готуєте сніданок, розгортаєте книжку й читаєте талановитого українського поета вголос із надривом, як це зазвичай робить сам Сергій. Поєднання слів, які хочеться повторювати й записувати. Емоції, які миттю знаходять відображення глибоко в серці, і, звичайно ж, гордість, що живеш в одну епоху з таким талантом. Один із улюблених віршів із цієї збірки:

Здавалося б, найпростіше – торкатися неможливого,
слухати нечутне й зазирати в невидиме.
А ось стоїш серед цієї ночі під зливою
й боїшся почути, що він тобі говоритиме.
Бо раптом він скаже щось, від чого зробиться боляче,
і слова його виявляться несправедливими,
і не знатимеш потім, що робити поночі
під цими деревами, зірками й зливами.
Клени вгорі викреслюють свою готику,
і злива має зелену кров, мов каракатиця.
Так гірко торкатися того, що зникає від дотику,
гірше лише – не мати змоги торкатися.
Хай його слова будуть нічого не вартими,
але ніхто не вижене його з твоєї вулиці,
доведеться слухати, що він там співатиме –
серйозний, мов пес на ранковій прогулянці.
Здавалося б, неможливо все передбачити.
Здавалося б, не можна звикнути до цього протягу.
Зливи, мов жінки у вежах, засинають, ридаючи.
Дерева, як підлітки, виростають із власного одягу.

Практика малих справ

Марк Санборн

Ви колись зустрічали людину, яка обожнює свою роботу й виконує її так, ніби це найважливіша справа на Землі? У нас у Gres Todorchuk працює прибиральниця, яка щодня в гарному настрої, вона завжди поцікавиться справами та навіть знайде солодощі, щоб привітати тебе з днем народження. Щиро вірю, що людина може зробити світ кращим, просто добре виконуючи свою роботу. І немає значення, чи ти водій сміттєвої вантажівки, чи працюєш топ-менеджером у найбільшому банку країни. Стереотипне уявлення, що для успіху потрібен ресурс, ― провальна думка. Одного дня я дізналась про Фреда ― звичайного листоношу, який любить свою роботу всією душею й справді піклується про людей, яких обслуговує. Він готовий пройти зайві кілометри, щоб доставити всю пошту, і кожну зустрічну людину сприймає як друга. Поки інші вважають доставку пошти монотонною й нікому не потрібною справою, Фред бачить у ній можливість змінювати життя своїх клієнтів на краще. Історія про Фреда дуже надихає! Її я прочитала в книзі «Практика маленьких справ», автор якої, Марк Санборн, описує необхідні кроки на шляху від звичайного до видатного життя. Він розповідає, як можна вибудувати міцні стосунки з іншими людьми, як працювати енергійно й пристрасно та як робити світ навколо себе яскравішим ― ким би ви не працювали. А ще ця книжка – неймовірний порадник про те, як, володіючи мінімальними ресурсами, зробити якісний клієнтський сервіс і вибудувати видатну кар’єру. Книга чудово складена й читається на одному диханні! Створена для всіх, хто бажає змінити світ та своє життя на краще.

ВГОРУ