е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Сирітський потяг

Крістіна Бейкер Клайн

Ця книжка зачепила мене дуже глибоко. Сюжет заснований на реальних подіях. Книга про дітей-сиріт в США, яких в ХІХ столітті відправляли на поїзді через всю країну за програмою усиновлення. Я дуже глибоко переживала сюжет цієї книги, тому що тема дітей, які позбавлені батьківської ласки, для мене дуже близька. Крім того, ця книжка стала першою, яку я прочитала англійською мовою.

Театр

Сомерсет Моем

Дивовижна книга про те, як важливо вміти витримувати паузу, не поспішати з висловлюваннями, не приймати поспішних рішень. Головна героїня – акторка – майстерно виходить королевою з будь-яких життєвих ситуацій і віртуозно користується своїми жіночими чарами. У неї можна багато чого навчитися.

Аліса в країні чудес

Льюїс Керрол

Дуже мудра книжка, яку я рекомендую всім дорослим. Коли я була маленькою, багато з цієї казки мені було незрозумілим. Тоді фраза «Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше» здавалася мені повним абсурдом. Але перечитавши «Алісу» вже в дорослому віці, я взяла для себе багато цікавого. У кожному рядку можна знайти цінні і глибокі думки, що відображають нашу дійсність.

Самотність у мережі

Януш Вишневський

Читаючи цю книгу, ще раз переконуєшся, наскільки ми самотні в нашому розвиненому інформаційному столітті, і наскільки цінні хвилини особистого спілкування. Технології тільки створюють ілюзію того, що ми маємо безліч друзів. У книжки нехитрий сюжет, але вона запам'ятовується влучними фразами, які наштовхують на роздуми.

Трилогія бажання

Теодор Драйзер

Як би високо ти не злітав, ти завжди можеш впасти. Цю думку я винесла з цієї книги. «Фінансист» - захоплива історія успіху хлопчика з простої сім'ї, який досяг великих висот завдяки своєму чуттю і таланту. Книга цікава не тільки історією головного героя, але і описом епохи, тим, як передані настрої людей в США ХІХ століття і тим, як «американська мрія» стає реальністю.

Парфуми: історія одного вбивці

Патрік Зюскінд

Є книжки, до яких подумки повертаєшся навіть через багато часу. Це одна з них. У «Парфумері» настільки точно і глибоко передані почуття, такі реалістичні описи, що під час читання, здавалося, я сама відчувала запахи. До цієї книги не можна залишитися байдужим. Вона вражає уяву неймовірним, місцями шокуючим сюжетом і кожним рядком затягує все більше.

ВГОРУ