е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон

Річард Бах

Рекомендую прочитати двічі, так само, як і сходити в "Молодий театр" на однойменну постановку. Прекрасне і те, і те. Чайка Джонатан Лівінгстон мотивує дивитися на світ по-іншому, вірити і нічого не боятися на шляху до своєї мрії, і робить це краще, ніж будь-який мотиваційний коуч.

Механічний апельсин

Ентоні Берджес

Захоплює нетривіальною жорстокістю, від якої, з незвички, накочуються сльози. Насильство, відсутність емпатії і людяності з перших рядків роблять героя антипатичним настільки, що при зустрічі хочеться плюнути йому в обличчя. Історія тримає в напрузі весь час, а кінець вчить: що посієш, те й пожнеш.

Комбінації у бізнесі

Володимир Співаковський

На правах дочки, читачки і шанувальниці, я, звичайно ж, не можу не сказати про книги свого батька, які багатьох надихнули на започаткування власної справи, на пошук нестандартних шляхів вирішення бізнес-завдань і життєвих проблем. Ніколи не читала нічого більш захопливого!

Дао життя. Майстер-клас від переконаного індивідуаліста

Ірина Хакамада

Непоганий жіночий погляд на стратегії бізнесу і життя, досягнення стану дзен від власної втіленості і реалізованості в усіх сферах життя. Мікс східної філософії, стратегічного мислення і жіночої мудрості, помножені на харизму Ірини Хакамади - мабуть, варто прочитати!

Windows on the World

Фредерик Бегбедер

Філософсько-психопатичний трактат про біди сучасності після катастрофи веж-близнюків в Америці 11 вересня змушує думати і думати, і від цього стає страшно. Хочеться встигнути принести в цей світ трохи добра, принаймні, хочеться просто... встигнути.

www.spivakovska.com - перша в Україні інтерактивна книга, яку щотижня дописує Ліка Співаковська

Ліка Співаковська

На правах автора, смію назвати її експериментом сучасності і технологічності нового світу, разом з тим, вона абсолютно легка в читанні. Завдяки відео-вставкам і онлайн-діалогам, її можна читати, можна дивитися, можна копіпастити на цитати. Новий формат подачі класичного читання неминучий в сучасному світі, і мені приємно бути першою, хто заявив такий формат. Книга про бізнес-стратегії, про філософію жіночого бізнесу та жіночої природи в бізнесі, побудована на успішних автобіографічних історіях.

ВГОРУ