е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

100 експрес-уроків української

Олександр Авраменко

Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно? Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською.

Мова - не калька

Тарас Береза, Ірина Зубрицька, Юрко Зелений

Буває, вживаєш постійно якесь українське слово і навіть не здогадуєшся, що воно – калька! А так хочеться розмовляти щирою українською. Ось тут і знадобиться словник «Мова – не калька», у якому є понад 20 000 найбільш проблемних слів та висловів украй потрібних для збагачення мовної культури кожного українця.

Розмовляймо українською

Іван Вихованець

Якщо розмовляти українською мовою – то правильно! Як підбирати слова і словоформи, який мовленнєвий стиль доречний у тому чи іншому випадку та багато інших корисних цікавинок ви дізнаєтеся із цієї книги Івана Вихованця.

Українська легко!

Наталія Клименко, Павел Мельник-Крисаченко

Українська без суржику, русизмів і кальок за допомогою інфографіки! Видання з наочними ілюстраціями та стислими правилами, прикладами вживання і корисними статтями. Цю книжку створено з мрією про те, що колись в Україні буде модно знати декілька мов, а говорити українською.

Орфографічний словник складних слів української мови

Сергій Головащук

Які складні слова пишуться разом, які – окремо? А деякі ж пишуться через дефіс! Як у цьому розібратися? За допомогою «Орфографічного словника складних слів…» Сергія Головащука. Якщо він буде під рукою, то питанння «жовто-гарячий» чи «жовтогарячий», «віч-на-віч» чи «віч на віч» точно не виникатимуть.

Українське слово для всіх і для кожного

Олександр Пономарів

Українська мова не залишається осторонь прогресу: у ній з’являються нові слова, модифікуються правила. Як при цьому не розгубитися і залишитися грамотним, правильно вживати фразеологізми, усталені вирази і звичайні слова – читайте у книзі "Українське слово для всіх і кожного".

Більше крутих мастрідів

Максим Сухенко

Головний редактор управління журналістських розслідувань «1+1»

Максим Сухенко склав свій список улюблених книжок.

Від редакції

Новинки Форму видавців-2016 у Львові

Кращі новинки XXIІІ Форуму видавців у Львові на сайті #книголав

Світлана Павелецька

PR-директор 1+1 media

Керівник департаменту PR Групи, склала свій список улюбленої літератури. "Я глибоко переконана, що людина повинна багато читати. Дуже багато, і як це не дивно для ТБ-менеджера, я вірю, що читати потрібно більше ніж дивитися :) По-перше, це розвиває фантазію, ти уявляєш деталі, обличчя, емоції та часто розчаровуєшся екранізацією. По-друге, книги структурують думки, ідеї, та найголовніше — книги це справжнє джерело натхнення (навіть для людей нетворчих професій і навіть художня література). Якщо книги вас не надихають — ви читаєте неправильні книги".

ВГОРУ