е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

100 експрес-уроків української

Олександр Авраменко

Українською, по-українськи або по-українському? Скласти чи здати іспит? Протягом дня чи на протязі? Як правильно? Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською.

Мова - не калька

Тарас Береза, Ірина Зубрицька, Юрко Зелений

Буває, вживаєш постійно якесь українське слово і навіть не здогадуєшся, що воно – калька! А так хочеться розмовляти щирою українською. Ось тут і знадобиться словник «Мова – не калька», у якому є понад 20 000 найбільш проблемних слів та висловів украй потрібних для збагачення мовної культури кожного українця.

Розмовляймо українською

Іван Вихованець

Якщо розмовляти українською мовою – то правильно! Як підбирати слова і словоформи, який мовленнєвий стиль доречний у тому чи іншому випадку та багато інших корисних цікавинок ви дізнаєтеся із цієї книги Івана Вихованця.

Українська легко!

Наталія Клименко, Павел Мельник-Крисаченко

Українська без суржику, русизмів і кальок за допомогою інфографіки! Видання з наочними ілюстраціями та стислими правилами, прикладами вживання і корисними статтями. Цю книжку створено з мрією про те, що колись в Україні буде модно знати декілька мов, а говорити українською.

Орфографічний словник складних слів української мови

Сергій Головащук

Які складні слова пишуться разом, які – окремо? А деякі ж пишуться через дефіс! Як у цьому розібратися? За допомогою «Орфографічного словника складних слів…» Сергія Головащука. Якщо він буде під рукою, то питанння «жовто-гарячий» чи «жовтогарячий», «віч-на-віч» чи «віч на віч» точно не виникатимуть.

Українське слово для всіх і для кожного

Олександр Пономарів

Українська мова не залишається осторонь прогресу: у ній з’являються нові слова, модифікуються правила. Як при цьому не розгубитися і залишитися грамотним, правильно вживати фразеологізми, усталені вирази і звичайні слова – читайте у книзі "Українське слово для всіх і кожного".

Більше крутих мастрідів

Людмила Барбір

Ведуча «Сніданку з 1+1»

"Читати потрібно завжди. Це розвиває, освідчує, допомагає пізнати себе. За допомогою книги людина може знайти відповіді на питання, які її турбують. Книги це — духовний, творчий, культурний, інтелектуальний розвиток", - вважає ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір.

Ольга Шиленко

Журналіст, блогер, мама чарівних близнюків, закохана у перший сніг, світанки, книги, вино і Францію.

Георгій Коваленко - Протоієрей Георгій Коваленко

Богослов, філософ, блогер. Екс-речник Української Православної Церкви. Керівник проекту ОТЧЕНАШ.укр та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості

На думку Георгія Коваленко: "Є книги про Вічне. Вони так і називаються – Книги. Саме так перекладається з грецької слово “Біблія”. І ці Книги Святого Письма Старого і Нового Заповітів – є бестселером № 1 усіх часів і усіх народів. А є книги про головне. В кожного вони свої і кожен з нас знайшов в них те, що визначило наш життєвий шлях, сформувало світогляд". Останні - про головне, читайте у його мастріді.

ВГОРУ