е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Пісня льоду й полум'я

Джордж Мартін

“Гра престолів” – найпопулярніший серіал у світі. Неймовірно динамічний сюжет з такими різноманітними й неймовірно цікавими персонажами, історії яких постійно переплітаються один з одним. У книжці, на відміну від серіалу, дуже гарно описано сімейні зв’язки та історію семи королівств. На її сторінках вас чекає багато цікавих подробиць, які здатні змінити вашу думку стосовно деяких ситуацій. І найголовніше, ви дізнаєтесь, чий все ж таки син Джон Сноу...

Пригоди Шерлока Холмса

Артур Конан Дойл

Напевно у більшості Шерлок асоціюється з Бенедиктом Камбербетчем. Так, він зумів гарно перевтілитись у найвідомішого детектива світу, але його персонаж багато в чому відрізняється від оригіналу. Та все ж таки гострий розум, неймовірна інтуїція та, звичайно ж, дедукція не віддільні від цього персонажу. Кожна людина повинна прочитати цю ікону детективного жанру, а вже людина, яка любить книжки - тим паче!

Джейн Ейр

Шарлотта Бронте

Це саме той випадок, коли книжка набагато популярніша за серіал, адже роман уже понад півтора сторіччя не полишає списків світових бестселерів. Неймовірно чуттєва історія про нелегку долю осиротілої дівчини, для якої життя підготувала багато випробувань. Чи вдасться врешті-решт Джейн знайти своє щастя?

Гордість та упередження

Джейн Остін

У цьому випадку і роман, і екранізація однаково чудові. Всі поціновувачі класичної літератури знають, що Джейн Остін дуже вдало вміє розкривати характери своїх персонажів та описувати різні погляди на відносини між людьми. З перших сторінок ми закохуємось у атмосферу тогочасної Англії, сюжет та, звичайно ж, героїв. Чого тільки вартий містер Дарсі! Це саме той роман, який хочеться перечитувати знову й знову...

Під куполом

Стівен Кінг

Уявіть, місто разом зі всіма його мешканцями накрило таємничим куполом, який перекрив всі входи та виходи з міста. Так, атмосфера стає містичною вже з перших сторінок, а всі, хто вже знайомий з творчістю Стівіна Кінга, вже чекають на якийсь новий підступ. Чи вдасться все ж таки мешканцям з’ясувати, хто приклав свою руку до цього, та вийти живими з-під цього куполу?

Картковий будинок

Майкл Доббс

У цьому випадку важко порівнювати книжку та серіал, адже історія в книжці відбувається в Англії, а в серіалі – в Америці, а як ми знаємо в цих країнах різний політичний устрій. Та найголовніше, що їх об’єднує – це неймовірна жага влади. Головний герой Френсіс заради своєї мети готовий брехати, зраджувати, підставляти та навіть вбивати. Люди для нього звичайні маріонетки, яких він тримає в своєму картковому будинку. Чи не рухне цей картковий будинок через таку кількість брехні, підступності та зради?

Чужоземка

Діана Геблдон

Ця книжка та її персонажі – приклад ідеального кохання, витримки, сміливості, наполегливості та сили. Вона настільки зачаровує, що ми на собі відчуваємо всі переживання та емоції героїв. Ми сумуємо, коли їм боляче, радіємо, коли вони закохуються, разом з ними сміємось над жартами. Також дуже цікаво знайомитись з історією та звичаями Шотландії, автору вдалось дуже гарно описати мальовничу природу цього регіону. Як серіал, так і книга варті вашої уваги!

Сотня

Кесс Морган

Кілька століть тому сталася атомна війна, врятуватись вдалось лише одиницям, які тепер живуть на космічних кораблях, далеко від радіації. Але запаси на кораблі обмежені. Для того, щоб зрозуміти, чи придатна Земля для життя, канцлер вирішує відправити туди першу сотню злочинців, в такий спосіб даруючи їм свободу. Чи стане це завдання для них початком нового життя? А може це смертельний вирок?

Війна і мир

Лев Толстой

Скільки душевних мук, скільки потаємних куточків людської свідомості, скільки життєвості показано через образи героїв, через їхні вчинки та поведінку, через історичні події. Так, якщо хочете краще пізнати життя та розбиратись у людях, тоді цей роман саме для вас!

Морфій. Записки юного лікаря

Михайло Булгаков

Це неймовірно щирі історії про життя молодого лікаря, який розпочинає свою практику в глухому селі. Кожна історія, по-своєму цікава та пізнавальна, герої дуже реальні - деколи смішні в своїй дурості, деколи - зворушливі. Головний герой відчайдушно хоче допомогти людям, але так боїться зробити щось не так! Він - єдина надія на порятунок у жителів навколишніх сіл. Але як бути, якщо до цього на операції ти був присутній лише два рази?

ВГОРУ