е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Навколо світу за 80 днів

Жуль Верн

Драма, комедія, пригоди – все змішалось у цій книзі. Адже, погодьтеся, подорож навколо світу – це не тільки весело, але й ризиковано, особливо в XX-му столітті. Головний герой, Філеас Фогг, побився об заклад, що облетить навколо світу за 80 днів. Під час цієї подорожі з ним трапляються комічні й небезпечні ситуації, йому повсякчас вставляють палки в колеса та не вірять у його перемогу. Але наш герой не опускає руки – адже він мусить виграти парі!

Їсти, молитися, кохати

Елізабет Гілберт

Це історія, яка доводить, що подорожі – це найкращі ліки проти нещастя та депресії. В книжці розповідається про жінку Ліз, у якої все життя пішло шкереберть: вона розчарувалася в подружніх стосунках та зневірилась у тому, що може бути щасливою. Аби знову знайти сенс життя та відчути його смак, Ліз вирішила здійснити подорож. Змінити усе й відкрити в собі нові вміння їй допоможуть три країни: Італія, де Ліз навчиться їсти зі смаком; Індія, в якій жінка навчиться молитися з відкритим серцем; та Індонезія, де вона закохається, наче вперше.

Рукопис, знайдений у валізі

Марк Хелпрін

Історія справді надзвичайна! Головний герой уже немолодий, тож він вирішує написати розповідь для сина про своє складне життя: від дитинства в Нью-Йорку, навчання в Гарварді та роботи на Уолл-стріт до оздоровлення в швейцарській лікарні для душевнохворих і переїзду до Бразилії. Свій рукопис, сторінка за сторінкою, чоловік складає у спеціальну валізу...

Пригоди Гекльберрі Фінна

Марк Твен

З кожною сторінкою та навіть із кожним словом ми ніби повертаємось у безтурботне дитинство. Головні герої, Том Сойєр та Гекльберрі Фінн, вирушають у подорож на плоту за течією річки Міссісіпі, де на хлопців чекають неймовірні пригоди. Марк Твен був противником расизму й рабства. Цю позицію він висвітлює і в своїх творах, озвучуючи її прямо і недвозначно вустами своїх героїв. У книжці чудово показано, що головне – завжди залишатися людиною, хай які обставини трапляються у твоєму житті.

Атлас пригод

Книга здатна надихнути як маленьких мандрівників, так і дорослих. На її сторінках зібрано яскраві ілюстрації, які допоможуть дослідити всі частини світу та навіть найвіддаленіші місця нашої планети. В атласі міститься безліч коротких захопливих розповідей про унікальні традиції та звичаї різних культур світу та цікаві факти життя в різних країнах.

Подорож із Чарлі у пошуках Америки

Джон Стейнбек

Це історія про пошуки “справжньої” Америки в 60-ті роки. Письменник разом зі своїм собакою Чарлі вирушають у подорож через усю країну: від провінційного Півдня до великих міст. Його мета – знайти відповіді на безліч запитань, головне з яких: «Якими є американці в наші дні?».

Прогулянка по лісах

Білл Брайсон

Ця книга здатна викликати найрізноманітніші почуття: сміх, захват, страх, співпереживання та смуток. Головний герой, якому набридло розмірне життя, вирушає разом зі своїм другом підкорювати Аппалачську стежку. Приятелів не лякає ані їхній похилий вік, ані протяжність маршруту в 3500 миль. Ведмеді, отруйні комахи, різка зміна погодних умов і не зовсім адекватні туристи – ось що чекає на них під час цієї небезпечної, але цікавої подорожі.

Подорожі з моєю тітонькою

Грем Грін

У цьому романі успішно поєднано авторську іронію, гротеск та безліч комічних ситуацій, які трапилися з Генрі Пуллінгом після знайомства з його тіткою Августою. Генрі – колишній керівник банком, Августа - дама легкої поведінки, яка і в похилому віці зберегла свою веселу вдачу та схильність до авантюр. Їхнє знайомство стало доленосним, адже після нього життя Генрі вже ніколи не буде таким, як раніше: спокійним, рутинним та зручним.

ВГОРУ