е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Гамлет

Вільям Шекспір

Що може бути класичніше, ніж твори Шекспіра? Дійсно, вічні питання прочитуються в цій п’єсі вже з перших рядків. А як щодо питань сімейних стосунків: взаємини батька та сина, сина та матері, матері та шурина. Шекспір віддав їм другорядну роль, але й вони важливі для цієї п’єси.

Моя бабуся просить їй вибачити

Фредрік Бакман

Недарма говорять, що між бабусею і внуками тісніший зв'язок, ніж між дітьми і батьками. І ця книга безсумнівний тому доказ. Історія пригод нетипової бабусі та її внучки, Ельзи, переносить читача в інший світ. І такі важкі для сприйняття речі, як прощення чи втрата близької людини здаються вже й не такими страшними. Які пригоди чекатимуть на Ельзу в тому, іншому світі?

Ще одна з роду Болейн

Філіпа Грегорі

Книга про стосунки рідних сестер, які на початку роману були одним цілим, а вкінці перетворилися в непримиренних суперниць. Історія Анни та Марії Болейн – це історія, яка часто трапляється, коли хтось ставить свої інтереси вище справжніх сімейних цінностей. Що ж за яблуко незгоди прокотилося між двома сестрами? І чи помиряться вони ще коли-небудь?

Тарас Бульба

Микола Гоголь

Ця книга по-іншому змушує дивитися не тільки на стосунки між батьками та дітьми, а й на братерські взаємовідносини. Одні й ті ж батьки, однакове виховання, а такі різні долі. У цій повісті похвала й осуд переплітаються міцним ланцюгом, розпутати який не так і легко. А ще є історичні події на фоні цієї сімейної історії, які надають книзі духу патріотичності й героїчності.

Сто років самотності

Габріель Гарсія Маркес

Ну, здавалося б, не має більш заплутаного сімейного роману ніж «Сто років самотності». Кожна сторінка цієї книги про родинні стосунки; кожна подія присвячена питанню взаємин між членами сім’ї; а кожен розділ – це історія нового покоління родини. Прочитання цього роману – це справжній #challenge не тільки тому, що всі герої чоловічої лінії мають однакове ім’я, а ще й тому, що тільки в цій книзі ви зможете збоку поглянути й на свою історію.

Кар‘єра Ругонів

Еміль Золя

Недарма цей роман вважають найкращим твором автора, реальність того, що відбувається змушує забути про все. В основі роману — історія звичайної селянської родини. Вони намагаються здаватися добропорядною родиною: виховують дітей, працюють, приймають гостей. Але вже з перших сторінок відчувається їхня жадоба до грошей і влади. І ми розуміємо, що саме це стане причиною нетипових сімейних стосунків. Безсумнівно, дочитавши цей роман ви зробите чимало психологічних і соціальних відкриттів і по-іншому поглянете на стосунки між членами родинами.

ВГОРУ