е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Таємнича історія Біллі Міллігана

Деніел Кіз

Приголомшлива книга. Тру сторі. За час прочитання книги я тричі змінювала свою думку стосовно головного героя. Історія про людину з множинними розладами психіки, яка скоїла злочин. Головне питання: як бути з такою людиною - садити до в'язниці або лікувати, а потім судити? І чи повинна відповідати людина за злочин, яка вчинила інша свідомість? Загалом, дуже цікаво в усьому цьому розбиратися) Плюс я чула, що в фільмі за мотивами книги головну роль виконає ...... Дікапріо !!!! Однозначно варто прочитати.

Несподівана вакансія

Джоан Ролінґ

Автор Гаррі Поттера написала не казку) Як на мене, книга дуже хороша. Події відбуваються в маленькому містечку, в якому є свої "головні" сім'ї та свої вигнанці. Історія починається зі смерті одного з "головних" жителів міста, поступово відображаючи всі людські пороки, дуже цікаво спостерігати до яких висновків приходять головні герої.

Дівчина у потягу

Пола Гоукінз

Дуже класний детектив. Я взагалі маю пристрасть до детективів. Дуже пишалася собою, коли вирахувала, що вбивця-садівник))) Хоча в якийсь момент подумала, що мені це не вдасться)

Життя, розказане нею самою

Вів'єн Лі

Я люблю читати автобіографії. Гарне оформлення і цікаве написання, від першої особи. Може стати хорошим подарунком. Особисто у мене є два фаворити цієї серії: про мою улюблену Вів'єн Лі та про Елізабет Тейлор.

Шантарам

Грегорі Девід Робертс

Неперевершений "Шантарам" Ґреґорі Девіда Робертса - однозначний мастрід! У ній найбільше вражає те, що автор описував в'язницю, роботу з мафією, війну в Афганістані та інше на основі власного досвіду

Гаррі Поттер

Джоан К. Роулінг

Також мастрід - "Гаррі Поттер", я його велика прихильниця.

Країна сміху

Джонатан Керрол

Головний герой книги - Томас Еббі, який працює вчителем в коледжі - приймає рішення написати біографію свого улюбленого письменника, Маршалла Франса. Поступово пошуки приводять його в невелике містечко Гален, де Франс провів свої останні роки. І ось тут-то починаються дивні речі ...

Піна днів

Борис Віан

Колін веде дуже приємне і безтурботне життя. Він багатий, у нього є свій кухар Ніколя, який готує фантастичну їжу з такими ж фантастичними помічниками. У нього є винайдений ним піаноктейль (піаніно і коктейль), кожній ноті якого відповідає алкогольний напій, рідина або ароматична речовина, тож програвання певної мелодії змішує певний коктейль.

Елегантна їжачиха

Мюріель Барбері

У книзі описуються події з життя консьєржки, Рене Мішель, чий навмисне прихований інтелект виявила дівчинка-вундеркінд з нестійкою психікою на ім'я Палома Жосс. Палома живе у фешенебельному паризькому житловому будинку, де Рене працює.

ВГОРУ