е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Атлант розправив плечі

Айн Ренд

Філософський роман, що містить елементи містики та наукової фантастики. У книзі є зерно і воно проросте в свідомості у будь-кого, хто прочитає роман.

Анна Кареніна

Лев Толстой

Роман, який став класикою світової літератури і перетворився на «дзеркало» своєї епохи.

Шоколад

Джоан Гарріс

Неперевершений любовний роман, в якому доброта та терпимість зійдеться проти догматизму і черствості місцевого "пристойного" французького суспільства.

Майстер і Маргарита

Михайло Булгаков

Роман і автор, які не потребують представлення

Сонети

Вільям Шекспір

Серед поетичних творів Христина надає перевагу сонетам Вільяма Шекспіра та віршам Сергія Єсєніна.

Більше крутих мастрідів

Від редакції

Книжки, за якими знято серіали

Багато популярних серіалів знімають за мотивами книжок, але важко передати весь задум автора в екранізаціях. Режисери через обмеженість часу вимушені відсіювати багато фактів та подій. У нашому новому мастріді зібрано книжки, які відкриють вам очі на багато серіальних подій та допоможуть ближче познайомитись вже з улюбленими персонажами.

Вікторія Гнап

Керівник відділу розвитку та навчання

"Для мене книжки поділяються на чотири категорії: - ті, які треба було прочитати за шкільною/університетською програмою (але після того як прочитаєш, єдине, що можна сказати — це WOW), - ті, до яких я повертаюся декілька разів через те, що вони мене неймовірно вразили, - книжки «для настрою», - бізнес література".

Вікторія Лєзіна

Генеральний продюсер 1+1 Продакшн

Вікторія Лєзіна склала мастрід, який рекомендує прочитати кожному редактору та сценаристу. "Для мене дуже важливо спілкуватися з людьми, які прочитали ті ж книги, що і я. Адже переконана, що люди, які прочитали плюс-мінус однаковий список літератури — краще розуміють одне одного. Окрім того, працювати сценаристом або редактором на телепроекті та при цьому не читати книг або не дивитись ТБ — злочин, на мій погляд".

ВГОРУ