е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Вбити пересмішника

Гарпер Лі

Книга про юриста з Алабами, що виховує без матері своїх двох дітей. Крім теми расових забобонів на Півдні, це розповідь про те, як двоє дітей зі світу фантазій роблять перші кроки в зовсім інший світ підлітків, де вже формуються такі поняття, як шляхетність, співчуття, справедливість і нерівність.

Воно

Стівен Кінг

У маленькому містечку сім підлітків змогли перемогти Його — найжахливіший кошмар. Але через багато років Воно повернулося, щоб помститися. У містечку знову ллється кров і зникають діти. Із пекельних жахів виринуло страхіття, що не має імені...

Похмурий Жнець

Террі Пратчетт

Смерть Плоского світу не з власної волі йде у відставку і стає смертним. На його місце повинен буде прийти новий кандидат, не схильний до слабкостей, властивим особистості. Нинішній Смерть вирішує провести час, що залишився в якості працівника на одній фермі.

Дрібні боги

Террі Пратчетт

Послушник Цитаделі, Брута - юнак шістнадцяти років, повненький і здається тупим, але у нього є одна феноменальна особливість - абсолютна пам'ять. Він щиро вірить в бога Ома, і ось одного разу до нього звертається маленька черепашка і заявляє що вона - і є Ом. Через деякий час Брута вирішує повірити їй.

Подалі від шаленої юрми

Томас Гарді

Англія Вікторіанської доби. молода, симпатична і владна власниця ферми Батшеба Еверден підтримує стосунки із трьома різними чоловіками, що не схожі міє собою: фермером, що займається розведенням овець, успішним і дорослим холостяком, а також сержантом королівських військ.

Парфуми: історія одного вбивці

Патрік Зюскінд

Жорстокий, ніколи не знаючий любові, сирота Гренуй справжніх успіхів досяг лише на одному терені - серед парфумерів йому ніколи не було рівних. За його парфумах божеволіє весь вищий світ, не підозрюючи про те, якою страшною ціною буде отриманий останній, ідеальний аромат.

Старий і море

Ернест Хемінгуей

Перед жорстокістю світу людина, навіть програючи, мусить зберігати мужність і гідність. Зображення лютої сутички з жахливої рибою, а акул, які її пожирають, вдало контрастує з роздумами про минуле та навколишній світ.

Великий Гетсбі

Френсіс Фіцджеральд

В епоху занепаду моралі, блискучого джазу і «королів контрабандного алкоголю», Нік Каррауей приїжджає з Середнього Заходу в Нью-Йорк. Переслідуючи власну американську мрію, він селиться по сусідству з таємничим, відомим своїми вечірками мільйонером Гетсбі. Нік виявляється залученим в захоплюючий світ багатих - їх ілюзій, любові і обманів.

Американський психопат

Брет Істон Елліс

Вдень він нічим не відрізняється від тих, що оточують, і в натовпі ви не звернете на нього уваги. Але вночі цей вихований громадянин перетворюється на витонченого вбивцю, що тероризує спляче місто.

Алхімік

Пауло Коельйо

«Алхімік» розповідає про подорож пастуха на ім'я Сантьяго. Сантьяго вірить, що його повторювані сни віщі, вирішує звернутися до ворожки аби з'ясувати їхнє значення. Вона розповідає про існування скарбу в Єгипетських пірамідах. Хлопець вирушає на його пошуки. За час подорожі, він стикається з коханням, небезпекою, можливостями, невдачами та вивчає багато про самого себе та світ загалом.

Марія

Улас Самчук

Сильнішого твору про Голодомор в Україні нема й досі. У ньому втілена трагічна доля українського народу в XX столітті. Автор помістив трагедію однієї селянської родини в рамки трагедії всієї української нації.

ВГОРУ