е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Євген Магда

Кандидат політичних наук, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського, виконавчий директор Центру суспільних відносин

"Останнім часом мені не вдається читати так багато, як хочеться – елементарно бракує часу. Попри це запасу минулих років, який я все ж намагаюся постійно підживлювати, не бракує, бо у сфері комунікацій читання – обов’язковий елемент професійного зростання, адже здобуття нової інформації, вміння її опановувати та використовувати у власних цілях – вимога часу."

12 стільців. Золоте теля

Ілля Ільф, Євген Петров

Фірма

Джон Грішем

Кобра

Фредерік Форсайт

Червоний

Андрій Кокотюха

Ворог, або Гнів Божий

Сергій Постоловський

Пригоди бравого вояка Швейка

Ярослав Гашек

Повертаючись до улюблених книжок, хочу відзначити два улюблених напрями – сатира та гумор і детективи та трилери. У першому для мене ще дитячим відкриттям стали «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека, які сформували ставлення до Першої світової війни.

"Корни и корона. Очерки об Австро-Венгрии: Судьба империи"

Андрій Шарий, Ярослав Шимов

Враження про Австро-Угорщину суттєв підкорегували книжки нашого сучасника Ярослава Шимова – «Австро-Угорська імперія» та «Корні і корона», яку він написав разом з колегою Анатолієм Шарим.

«Дюжина ножей в спину революции»

Аркадій Аверченко

З юнацьких років мені смакували гумористичні оповідання Аркадія Аверченка.

12 стільців. Золоте теля

Ілля Ільф, Євген Петров

Людей, які не читали Ільфа та Петрова варто примусово перевиховувати

"Аристократ" із Вапнярки

Олег Чорногуз

Потужною є сатира Олега Чорногуза – його ділогія «Аристократ із Вапнярки» та «Претенденти на папаху» безжально бічувала радянську бюрократію.

Фірма

Джон Грішем

У жанрі трилерів пальму першості для мене мають Джон Грішем – його «Фірму», «Час вбивати» та «Вердикт» варто читати та перечитувати не лише тим, хто цікавиться юридичною системою США.

Кобра

Фредерік Форсайт

Фредерік Форсайт та Кен Фоллетт – майстри британського трилера, змістовного та наповненого цікавими і потрібними деталями. Незалежно від того, де відбувається перебіг подій, точність та насиченість сюжету дозволяє популярності творів цих авторів лишатися стабільно високою протягом десятиліть, це своєрідний знак якості.

Червоний

Андрій Кокотюха

Буде несправедливим оминути українських авторів. Мені імпонує творчість Андрія Кокотюхи, який пише книжки з детективними сюжетами та військовими пригодами, що так і просяться до екранізації.

Ворог, або Гнів Божий

Сергій Постоловський

Відкриттям минулого року для мене став трилер Сергія Постоловського «Ворог або Гнів Божий» - своєрідне моделювання історії українських месників.

ВГОРУ