е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Щоденник

Тарас Шевченко

Магія, що перетворює портрет на людину. Якщо ви і після неї не полюбите Тараса Григоровича і не почнете мимрити вірш «Доля», то ваша совість чиста – ви спробували все, що могли.

Хозарський словник

Мілорад Павич

Тенета зі слів та образів, в які важко занурюєшся, і які так само важко залишаєш. Чиста естетика. Гадки не маю, про що ця книга. Але не уявляю себе без неї.

Політ над гніздом зозулі

Кен Кізі

Про свободу. Читайте перед тим, як почати боротися з системою за людину, і одразу, як відчуєте, що сили для боротьби залишають вас.

Бойня номер п’ять

Курт Воннеґут

Про людину на війні. І про інопланетян. Дуже сильно.

Сонячна машина

Володимир Винниченко

Божевільна ідея, що наче змінює світ на краще, але не все так просто, активісти, які борються за кращий світ, система, що бореться з активістами, весь світ валиться на очах, але активісти перемогли, світ пережив колапс і на виході став краще. Це не коротка історія Майдану, а виклад українського бестселеру 1920-х від культового автора свого часу.

Європа

Норман Дейвіс

Неосяжне за обсягом полотно, в центрі якого пошук відповіді на запитання: що таке Європа? Відповідь ви не знайдете, але почнете спокійніше сприймати бурхливу реальність довкола. В цій книзі вона б зайняла максимум абзац та й то лише тому, що автор трохи небайдужий до України завдяки тому, що сильно небайдужий до Польщі.

Майдан Тахрір

Наталія Гуменюк

Іноді треба поїхати на постреволюційний Близький Схід, щоб отримати підказки про те, чому в Україні все так. «Правда стала точкою зору» - діагноз автора, під яким можна лише поставити підпис. Крута міжнародна журналістика є – доведено Наталкою Гуменюк.

ВГОРУ