е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Долі та фурії

Лорен Грофф

«Долі та фурії» — живий роман про живих людей. Авторка з ретельністю сімейного психолога препарує шлюб, зазирає у минуле, дізнається родинні таємниці, аналізує вчинки і витягує з шафи старі скелети. В центрі сюжету — життя успішного драматурга Ланселота «Лотто» і його коханої дружини Матильди, яка усе життя провела в тіні чоловіка. Дія роману розгортається у Нью-Йорку впродовж двадцяти п’яти років. Але одного дня стає зрозуміло, що самозакоханий геній Лотто — лише маріонетка в руках своєї дружини. Зовні ідеальний шлюб іде тріщинами: повага поступається місцем брехні, кохання —інтригам.

Світ очима Гарпа

Джон Ірвінг

"Світ очима Гарпа" - це і сімейна сага, і гостра соціальна сатира, і глибоке дослідження складної людської натури, і роздуми про природу творчості і долі художника; трішки "мильна опера", трішки фантасмагорія; тонке, майстерно сплетене мереживо, де немає жодної спущеної петлі, зачаровує і своїм візерунком, і точністю колірної гами.

Здрастуй, смуток

Франсуаза Саган

Роман розповідає про переживання юної дівчини, якій хочеться просто насолоджуватись усіма радощами життя (в тому числі і сексуальними). Рано втративши матір, вона довгий час провела у монастирському пансіоні. Повернувшись до батька - гедоніста і любителя жінок - Сесіль із задоволенням занурюється в богемне життя без особливих правил і відповідальності. Але одного разу в їх житті з'являється Анна - подруга матері Сесіль, розумна, красива жінка з характером диктатора

Я її кохав. Я його кохала

Анна Гавальда

Це страшне слово - зрада... Хто з нас здатний, пізнавши її гіркоту, гідно її пережити? Одного разу зимовим ранком молода парижанка на ім'я Хлоя дізнається, що коханий чоловік Адріан іде до іншої. Свекор П'єр раптово приймає рішення відвезти її та двох маленьких внучок у сімейний заміський будинок, сподіваючись, що там вони прийдуть до тями і зрозуміють, як жити далі. До чого може привести відвертість з батьком людини, яка тебе покинула? Історія П'єра – історія його власної зради, врятованого шлюбу і до сих пір живого і гіркого кохання - змушує Хлою задуматися: можливо, її дочки будуть раді мати більш щасливого батька?

Нестерпна легкість буття

Мілан Кундера

Роман Мілана Кундери про звичайного чеського лікаря, який цурається політики, але не жінок, яких у нього безліч. Однак Празька весна 1968 року гусеницями радянських танків проїжджає і по його життю.

Коханка французького лейтенанта

Джон Фаулз

«Коханка французького лейтенанта» - знаковий роман у творчій біографії Фаулза. З тієї простої причини, що саме в цій відверто інтелектуальній і майже шокуючій у своїй психологічній оголеності історії кохання виражаються літературні принципи і теми письменника - вічні «прокляті питання» свободи волі і вибору життєвого шляху, відповідальності і провини, екстремальності критичних ситуацій - і, нарешті , зв'язку між творцем і світом, зв'язку болючого - і нерозривного

Кохання живе три роки

Фредерік Бегбедер

Кохання живе три роки - це закон природи. Так вважає Марк Марроньє, знайомий читачам за романами «99 франків» і «Канікули у комі». Але причина його розлучення з дружиною ніяк не пов'язана із законами природи, просто нове кохання захоплює його цілком, не залишаючи місця нічому іншому. Однак Марк вірить у свою теорію і тому з прихованим страхом чекає наближення фатальної дати.

P.S. Я люблю тебе

Сесілія Ахерн

Холлі і її чоловік Джеррі жартували, що, вмираючи, один з них залишить іншому список справ, які змусять другу половинку жити далі. Яке ж було горе жінки, коли Джеррі не стало, і яке здивування - коли вона дізналася, що коханий виконав цю обіцянку! Він хотів, щоб вона розкривала по одному його листу на місяць - з інструкціями і незмінним «P. S. I love you» у кінці. Але у Холлі є всього рік, щоб заново навчитися сміятися, щоб подолати шлях від відчаю до надії

Камера обскура

Володимир Набоков

Дія роману відбувається в Німеччині 1920-х років. Мистецтвознавець Кречмар знайомиться з 16-річною дівчиною Магдою із сумнівним минулим. Він кидає дружину з дочкою і йде з дому. Через деякий час дочка Кречмара вмирає від грипу. Дружина убита горем і, схоже, готова прийняти Кречмара назад, щоб розділити з ним скорботу, але той приймає рішення не повертатися. Головні герої, втягнуті у хитросплетіння любовно-кримінальних інтриг, у стихію пристрастей, зрад і злочинів, подібні гральним картам і маріонеткам безжального у своєму виборі випадку, за яким вгадується владна рука іронічного, віртуозного, невблаганно автора, що платить кожному по заслугах.

Ніч лагідна

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Талановитий лікар-психіатр американець Дік Дайвер, працюючи в одній з клінік Швейцарії, закохується у пацієнтку на ім'я Ніколь і одружується з нею. Ніколь походила з дуже багатої родини і родичі сприйняли шлюб без оптимізму. Діку ще довгий час після виписки Ніколь з лікарні доводиться поєднувати дві ролі - чоловіка і лікаря. Плине час, проходять роки...

ВГОРУ