е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Не сподівайтеся позбутися книжок

Умберто Еко, Жан-Клод Кар’єр

Я дуже довго чекала, коли Іра Славінська закінчить переклад книги, яка є справжнім задоволенням для книжкового сноба. Це розмова двох сучасних європейських інтелектуалів, Умберто Еко та Жан-Клода Кар'єра, про те, що книгу витіснити неможливо не дивлячись на технологічний прогрес. На їхню думку, книга це фетиш, справжнє задоволення в тому вигляді, в якому вона зараз є. Еко і Кар'єр захоплююче розповідають про свої приватні колекції, про бібліотеки, про книжки, які доводилося тримати в руках, і про тих, які вони мріють роздобути.

Гордість і упередження і зомбі

Джейн Остін, Сет Ґрем-Сміт

Абсолютний fun для тих, хто любить нестандартний погляд на класичну літературу і помішаний на зомбі! Сповнений романтики, сердечних мук, сутичок, канібалізму й тисяч трупів на різних стадіях розпаду, роман “Гордість і упередження і зомбі” перетворює шедевр світової літератури на щось таке, що вам справді захочеться прочитати.

Дао Де Цзін

Лао-Цзи

Книга про “Дао” (Шлях) і про властивості людської природи, належить до найшанованіших і разом з тим найзагадковіших творінь китайської літератури. Книгу можна прочитати за півгодини, а можна читати усе життя.

Книга п'яти кілець

Міямото Мусасі

"Книга п'яти кілець" є одним з найбільш глибоких текстів про тонке мистецтво протистояння і перемоги в азіатській культурі. Написана не тільки для військових, а й для тих, хто хоче застосовувати вічні принципи цього тексту в своєму житті, в книзі аналізується процес боротьби і панування над конфліктом, який лежить в основі всіх рівнів людського спілкування.

Дорога

Кормак Маккарті

Один із найпотужніших романів американської літератури. Батько і його син мандрують поодинці через пост-апокаліптичну Америку. Ніщо не рухається в спустошеному пейзажі. Вони намагаються врятуватись у новому жорстокому світі, який може колись спіткати і нас.

Як розмовляти з дітьми про мистецтво?

Франсуази Барб-Ґаль

Нарешті з'явилася книга, яка простими словами і в зручній формі підказує, як навчити дітей розуміти мистецтво! Автор, Франсуаза Барб-Галь, пропонує лаконічні і прості відповіді на найбільш поширені та актуальні запитання дітей . Впевнена, що книга цікава насамперед і дорослим, які хочуть вгамувати свій інтерес щодо мистецтва. Це путівник, довідник і художній альбом одночасно, який підштовхне дорослих і дітей до любові до мистецтва і його розуміння.

ВГОРУ