е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Пригоди Гекельберрi Фiнна

Марк Твен

«Я пам’ятаю, як читав роман у школі, і це була одна з перших книг, що примусила мене зрозуміти – я люблю читати. Є щось таке у подорожі річкою і в тому, як він [Марк Твен] примусив мене бачити і відчувати запахи навколо. Роман дійсно переніс мене в інший час»

Лоліта

Володимир Набоков

«Набоков пише геніально, особливо враховуючи, що англійська була його третьою мовою»

Дорога змін

Річард Єйтс

«Ще ніколи не бачив, щоб передмістя зображали так захопливо»

Кривавий меридіан, або Західний багрянець на заході

Кормак Маккарті

«Ви, насправді, можете обрати будь-яку книгу Маккарті, але всі персонажі – особливо суддя – просто неймовірні»

Нестерпна легкість буття

Мілан Кундера

«Ідея погратися зі структурою традиційного роману, персонажі, яких він створив, і голос автора у цих персонажах – все розплющує читачу очі»

Щедре дерево

Шел Сільверстейн

Дерево любило маленького хлопчика, який часто грав біля нього. Воно було щасливим, коли могло чимось йому допомогти. Цей хлопчик виріс і якось сказав дереву, що йому потрібні гроші. Тоді Дерево віддало йому всі свої яблука, щоб він продав їх...

Джерело

Айн Ренд

Головна ідея роману полягає в тому, що основний двигун прогресу – це творчі люди з яскраво вираженим его. Головний герой роману – талановитий архітектор Говард Рорк, переконаний індивідуаліст, чия місія творити і перетворювати світ. Рорк відстоює свободу творчої особистості, відмовляється йти на компроміси і відступати від власних життєвих і професійних стандартів.

ВГОРУ