е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Томек у країні кенгуру

Альфред Шклярський

У цій історії Томек зустрічається з батьком, котрого він давно не бачив, навчається стріляти, рятує життя батьковому другові та переживає небуденні пригоди під час небезпечної, а проте такої захопливої експедиції звіроловів у степах Австралії. А далі на справжніх поціновувачів книжкових мандрів чекатимуть не менш цікаві пригоди в Африці, Америці, Індії та на Далекому Сході.

Маруся

Василь Шкляр

Маруся - блакитноока красуня із сонячним волоссям. Вона мала б прожити інше життя, але не такі то були часи. Майбутнє країни завмерло на вагах долі, тому після загибелі братів, отаманів української повстанської армії, 16-річна гімназистка Саша Соколовська бере до рук зброю і стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона — отаман Маруся. Жінка-легенда, саме ім’я якої буде сповнювати жахом ворогів...

Гаррі Поттер

Джоан К. Роулінг

Історія описує події у Школі Чарів і Чаклунства Гоґвортс, де його найкращими друзями є чарівники Рон Візлі і Герміона Ґрейнджер. Його найцікавішою особистою прикметою є шрам у вигляді блискавки на лобі, який з'явився, коли Темний Лорд Волдеморт спробував вбити Гаррі ще малям, застосувавши закляття смерті Авада Кедавра. Гаррі є знаменитим на увесь чаклунський світ через те, що він був єдиною особою, яка вижила після Авада Кедавра і цим спричинила крах Лорда Волдеморта.

Бот

Макс Кідрук

Успішний програміст, що спеціалізується на ботах, погоджується на роботу в Чілі. Але замість обіцяних тисяч доларів він дістає смертельні пригоди. Боти, яких йому треба зупинити, це нанороботи, що вирвалися з-під контролю, їм до вподоби смак людської плоті...

Крадійка книжок

Маркус Зузак

Болючі спогади своїх батьків-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінґер, яка в страшні роки Другої світової, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила — завдяки лише цій силі.

На запах м’яса

Люко Дашвар

Покинутий хутір, що загубився серед лісів, — саме те, що треба. Це гарна можливість закінчити своє життя, чи, може, почати нове? Саме тут, серед щирих почуттів і давніх легенд, Майя знову повірила в себе. Повірила, що можна жити не заради себе чи якоїсь примхи, а жити заради життя. Але чи надовго це? Адже потяг до м’яса неможливо заглушити, і спрага до «красивого життя», наче голод, висотує з тебе всі сили, вмовляє повернутися до міста і забрати те, що тобі належить.

Вірні вороги

Ольга Громико

Це - казка, розказана зимової ночі. Веселе і сумне оповідання про ворожнечу і дружбу, магію і кмітливість, шляхетність і зраду, кохання і ненависть, між якими один крок по глибокому снігу. Це - шматочок белорської історії, що випала з літопису, але оспівана в легендах. А що в ній брехня і що правда - нехай залишиться на совісті автора

Сирітський потяг

Крістіна Бейкер Клайн

Зворушлива історія двох жінок — двох дівчат, які втратили батьків, — у пошуках родини. Сімдесят п’ять років… Ця різниця у віці між ними, що здавалася неподоланною перешкодою для порозуміння, стане несуттєвою. Моллі та Вівіан, розбираючи разом старі ящики на занедбаному горищі, зрозуміють: спогади — це не мотлох, якому місце на смітнику.

Карти на стіл

Макс Фрай

До збірки увійшли оповідання різних років; укладач передбачає, що їх сума відкриє читачеві додаткові значення кожного з доданків і дозволить скласти цілком чітке уявлення про авторську картині світу. У російській мові "карти на стіл" - стійке вираз, що означає вимогу розкрити свої таємні наміри. А в устах картярів ця фраза звучить, коли більше немає сенсу приховувати від суперників свої козирі. І правда, що тут приховувати.

Дім, в якому...

Маріам Петросян

На околиці міста, серед стандартних новобудов, стоїть Сірий Будинок, в якому живуть Сфінкс, Сліпий, Лорд, Табакі, Македонський, Чорний та багато інших. Невідомо, чи дійсно Лорд походить із шляхетського роду драконів, але ось Сліпий дійсно сліпий, а Сфінкс - мудрий. Табакі, звичайно, не шакал, хоча і любить поживитися чужим добром. Для кожного в Будинку є своя кличка, і один день у ньому часом вміщує стільки, скільки нам, в Ззовні, не прожити і за ціле життя. Кожного Будинок приймає або відкидає.

Відвага і страх

Оля Гнатюк

Життя в окупованому Львові описано з перспективи особистої історії. Головну увагу зосереджено на поведінці людей, що постали перед загрозою смерті. Однак незвичність оповіді, що спирається на щоденники, спогади, листи і навіть протоколи допитів, полягає не тільки в цьому. Йдеться про долю людей і водночас долю польської, української та єврейської інтеліґенції, про складні стосунки між ними, про різні вияви солідарності та ворожості, в основі яких лежали відвага і страх.

Володар перснів

Джон Р.Толкін

Володаря Перстенів» не можна описати кількома словами. Величний твір Дж. Р. Р. Толкіна має в собі щось від героїчної романтики і класичної наукової фантастики. Але таке означення все ж не передає сучасному читачеві всі особливості книги, весь спектр її значень. Почергово то комічна й домашня, то епічна, а подекуди навіть страхітлива оповідь переходить через нескінченні зміни сцен і характерів у цьому фантастичному світі, кожен елемент якого виглядає цілком реалістично. Толкін створив нову міфологію вигаданого світу – світу із власним часом і простором.

Троє у човні, не кажучи про пса!

Джером Клапка Джером

Джером Клапка Джером — відомий англійський письменник-гуморист і драматург. У його найкращому творі — повісті “Троє у човні (якщо не рахувати собаки)” немає ні різкої сатири, ні жорсткого глузування, а натомість із блискучим і доброзичливим гумором показано комізм звичайних життєвих ситуацій. Замість серйозного путівника Темзою автор подарував читачам яскравий і незабутній портрет вікторіанської Англії. Герої Джерома дуже колоритні й симпатичні, а жарти смішні та дотепні, тому книга й досі залишається надзвичайно популярною у світі.

Зелена миля

Стівен Кінг

Звинувачений в страшному злочині, Джон Коффі опиняється в блоці смертників в'язниці «Холодна гора». Новоприбулий володів вражаючим зростом і був лякаюче спокійним, що, втім, ніяк не впливало на ставлення до нього начальника блоку Пола Еджкомба, звиклого виконувати вирок. Гігант здивував всіх пізніше, коли з'ясувалося, що він володіє неймовірною магічною силою ...

Хрещений батько

Маріо П'юзо

«Хрещений батько» - класичний роман про життя одного з наймогутніших злочинних синдикатів Америки - мафіозного клану дона Корлеоне. Написаний з приголомшливою достовірністю, він дозволяє читачеві без ризику для життя заглянути в святая святих мафії. Роман П'юзо ліг в основу знаменитого фільму, знятого Френсісом Фордом Копполою. Ця картина отримала дев'ятнадцять різних нагород і по праву вважається однією з кращих в світовому кінематографі.

Американські Боги

Ніл Гейман

У романі «Американські боги» поєднуються елементи американської культури, фентезі та різні переплетіння давньої і сучасної міфології, що центруються на образі загадкового і мовчазного протагоніста на ім'я Тінь (Shadow)

Гіперіон

Ден Сіммонс

Священик, Солдат, Поет, Учений, Детектив, Консул відправляються на планету Гіперіон, в паломництво до таємничих Гробниць Часу, які охороняє кривавий вбивця Шрайк, містичний напівбог, святий невизнаного культу. Саме там можуть втілитися їх потаємні бажання, які стали сенсом їхнього життя ... Так починається одна з прекрасних саг в історії фантастики, яка охоплює всі супутні жанри - від космічної опери до жахів.

Щоденник мавки

Дара Корній

Чоловік зрадив Магду і покинув її. Жінка була у відчаї, проте знайшла у собі сили жити далі. Тепер вона успішна і безпощадна до чоловіків... Олексій залишився сам, дружина не хоче бачити його... Одного разу дві ці одинокі душі зустрілися...

Поховайте мене за плінтусом

Павло Санаєв

Книга про 8-річного хлопчика Сашу Савельєва. Він живе у бабусі, тому що та не довіряє виховання дитини своїй дочці, у якої новий чоловік і яка, на думку бабусі, безпутна. Бабуся, справжній тиран, і матір рвуть дитину на частини.

Марсіянин

Енді Вейр

Усі вважають астронавта Марка Вотні мертвим, адже вся команда бачила, як його проштрикнула антена, яку зірвало піщаною бурею на шостий день після висадки "Ареса-3" на Марс. Потрапивши в бурю, команда "Ареса-3" змушена евакуюватися, покинувши тіло Марка. От тільки ніхто не міг і припустити, що Марк виживе й тепер опиниться на Марсі в пастці, сам-один, без зв'язку з Землею, без достатнього запасу харчів і води, щоб протриматися до прибуття наступної місії - "Ареса-4". Хто врятує Марка Вотні? Чи йому доведеться покладатися тільки на власну винахідливість?

ВГОРУ