е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Маленькі жінки

Л.М.Олкот

Джоан Роулінг. Якось журналіст з the New York Times запитав у авторки «Гаррі Поттера» про її улюбленого літературного героя дитинства і дорослого віку. В обох випадках Роулінг назвала Джо Марч з «Маленьких жінок». Ця проста дівчинка мала непосидючий характер і шалене бажання писати. Нікого не нагадує? :)

Пригоди Гекельберрi Фiнна

Марк Твен

Оуен Вілсон. До того, як актор Оуен Вілсон підкорив великий екран, його улюбленим героєм був Гек Фін. Класика Марка Твена чудово підходить добрим «поганим хлопцям» по всьому світу.

Брати Карамазови

Федір Достоєвський

Гілларі Клінтон. В юності цей класичний роман справив сильне і довготривале враження на Гілларі. В одному інтерв’ю вона повідомила, що вирішила перечитати «Братів…» , аби перевірити, чи дорослою вона сприйматиме його так само.

Останній із Могікан

Фенімор Купер

Стівен Спілберг. Хоча Спілберг і не зняв фільм по цій книзі, для режисера «Останній із могікан» залишається улюбленим романом усіх часів і народів. Можливо, саме гостросюжетні історії франко-індіанських сутичок розвинули уяву Спілберга.

Більше крутих мастрідів

Від редакції

Книжки, за якими знято серіали

Багато популярних серіалів знімають за мотивами книжок, але важко передати весь задум автора в екранізаціях. Режисери через обмеженість часу вимушені відсіювати багато фактів та подій. У нашому новому мастріді зібрано книжки, які відкриють вам очі на багато серіальних подій та допоможуть ближче познайомитись вже з улюбленими персонажами.

В'ячеслав Воробйов

Актор, радіоведучий ранкового шоу (ЄвропаПлюс)

Читати – це те, на що завжди варто знаходити час: знання ніколи не бувають зайвими, як і думки та відкриття, які з`являються під час читання. Кожна книга може стати корисною, але я розповім про деякі, що особисто мене вразили.

Саша Кольцова

Керівник "Фундації Дарини Жолдак", вокалістка групи "Крихітка"

Яскравий та багатогранний мастрід від Саши Кольцової для #книголава

ВГОРУ