е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Маленькі жінки

Л.М.Олкот

Джоан Роулінг. Якось журналіст з the New York Times запитав у авторки «Гаррі Поттера» про її улюбленого літературного героя дитинства і дорослого віку. В обох випадках Роулінг назвала Джо Марч з «Маленьких жінок». Ця проста дівчинка мала непосидючий характер і шалене бажання писати. Нікого не нагадує? :)

Пригоди Гекельберрi Фiнна

Марк Твен

Оуен Вілсон. До того, як актор Оуен Вілсон підкорив великий екран, його улюбленим героєм був Гек Фін. Класика Марка Твена чудово підходить добрим «поганим хлопцям» по всьому світу.

Брати Карамазови

Федір Достоєвський

Гілларі Клінтон. В юності цей класичний роман справив сильне і довготривале враження на Гілларі. В одному інтерв’ю вона повідомила, що вирішила перечитати «Братів…» , аби перевірити, чи дорослою вона сприйматиме його так само.

Останній із Могікан

Фенімор Купер

Стівен Спілберг. Хоча Спілберг і не зняв фільм по цій книзі, для режисера «Останній із могікан» залишається улюбленим романом усіх часів і народів. Можливо, саме гостросюжетні історії франко-індіанських сутичок розвинули уяву Спілберга.

Більше крутих мастрідів

Георгій Коваленко - Протоієрей Георгій Коваленко

Богослов, філософ, блогер. Екс-речник Української Православної Церкви. Керівник проекту ОТЧЕНАШ.укр та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості

На думку Георгія Коваленко: "Є книги про Вічне. Вони так і називаються – Книги. Саме так перекладається з грецької слово “Біблія”. І ці Книги Святого Письма Старого і Нового Заповітів – є бестселером № 1 усіх часів і усіх народів. А є книги про головне. В кожного вони свої і кожен з нас знайшов в них те, що визначило наш життєвий шлях, сформувало світогляд". Останні - про головне, читайте у його мастріді.

Міріам Драгіна

Поетеса, журналіст, радіоведуча

Мастрід, що надихає, від поетеси Міріам Драгіної для #книголав

Білл Гейтс

Засновник корпорації Microsoft, суспільний діяч та справжній книголавер

Білл Гейтс відомий любов'ю до читання. Він регулярно публікує підбірки і рецензії на книжки. До найкращих творів Білла Гейтса 2017 року увійшли мемуари одного з його улюблених коміків, жаліслива повість про бідність в Америці, занурення в історію енергії і два оповідання про В'єтнамську війну.

ВГОРУ