е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

The Best We Could Do

Thi Bui

Розкішний графічний роман; глибоко особистий спогад, який досліджує, як це - бути батьками-біженцями. Сім'я авторки втекла з В'єтнаму ще в 1978 році. Вже в дорослому віці, коли вона й сама стала мамою, письменниця вирішила дізнатися більше про досвід своїх батьків, що виросли в країні, яку розривають іноземні окупанти.

Evicted: Poverty and Profit in the American City

Matthew Desmond

Для того щоб усвідомити, як переплітаються причини бідності, варто прочитати саме цю книжку - про кризу виселення в Мілуокі. Десмонд написав геніальний портрет американців, які живуть у бідності. За допомогою нього ми можемо краще зрозуміти, як воно - бути бідним у цій країні.

Believe Me: A Memoir of Love, Death, and Jazz Chickens

Eddie Izzard

Особиста історія Іззарда приголомшує: він пережив важке дитинство, безперестанку працював, щоб розвинути свій природний талант, - і врешті став світовою зіркою. Якщо ви такий же фанат Едді, як і я, вам сподобається ця книжка. Його манера письма дуже схожа на його виступи на сцені, тому я не раз голосно сміявся, поки читав.

The Sympathizer

Viet Thanh Nguyen

Більшість книжок і фільмів про В'єтнамську війну, які мені траплялися, описували події з американської точки зору. Роман Нгуєна показує все з іншого боку і пропонує поглянути на те, як почувалися в'єтнамці, що були між двох вогнів. Незважаючи на доволі похмурий настрій, «The Sympathizer» - приголомшлива історія про подвійного агента і про ті проблеми, з якими він стикався.

Energy and Civilization: A History

Vaclav Smil

Cміл - один з моїх улюблених авторів, і це його шедевр. Тут розповідається про те, як потреба в енергії сформувала історію людства: від ери млинів, які оберталися віслюками, до нинішнього прагнення зробити так, щоб енергія була відновлюваною. Читати роман не надто просто, але в кінці ви відчуєте себе розумнішими і зможете краще осягнути те, як інновації в енергетиці направляють шлях цивілізації.

ВГОРУ