е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Привіт, це Чарлі, або Переваги сором’язливих

Стівен Чбоскі

Ця книжка - невелика скринька, у якій головний герой зберігає свої найяскравіші моменти з життя, свої переживання, найпотаємніші почуття. У творі розповідається про хлопчика на ім'я Чарлі, який тільки входить у підлітково-доросле життя, багато для нього в новинку, він типовий підліток, який радіє найпростішим дрібницям. Від книжки неможливо відірватися, вона читається на одному диханні та приваблює своєю дитячою наївністю, безпосередністю, щирістю й чесністю.

Гаррі Поттер

Джоан Роулінг

Важко знайти дитину та навіть дорослого, які б не мріяли потрапити до Гоґвортсу. У цій книжці зібрано все: і містичні тварини, і пригоди справжніх друзів, і перше кохання, і, як це не прикро, втрати та підступи. У цьому році першій книжці про хлопчика-чарівника сповнилося 20 років, та ми впевнені, що ще не одне покоління буде зростати разом з Гаррі Поттером.

Джентльмени та гравці

Джоанн Харріс

Шкільні роки ... Скільки спогадів пов’язано з цим періодом: перші успіхи та поразки, справжні друзі та перше кохання, шкільні свята та змагання. Але, на жаль, не всі з нас мають гарні спогади, пов'язані зі школою. У цьому романі розповідається про приватну британську школу Сент-Освальд, яка має бездоганну репутацію. Ідеальний зовнішній вигляд будівель та прилеглої галявини, найкращі вчителі, класні кімнати, обладнані новими меблями та технікою. Не дивно, що батьки платять чималі гроші, щоб їхня дитина потрапила в таке місце. Але, як відомо, ідеальних місць не існує, навіть у такій школі приховано багато “скелетів у шафі”, які дуже часто розкриваються в непотрібний момент…

Вгору по сходах, що ведуть вниз

Бел Кауфман

А ви замислювалися над тим, на скілька важка професія вчителя, яка відповідальність лягає на його плечі? Головна героїня цієї книжки - Сільвія Баррет, молода вчителька, яка ледь закінчивши коледж, приходить у школу із сяйливими очима, з оптимізмом та вірою, що зможе зацікавити учнів та пробудити в них пристрасть до свого предмету. Але система в школах настільки складна, що відразу опускаються руки, а оптимізм зникає, як повітря з проколотої кульки.

По цей бік раю

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Дебютний роман Фіцджеральда, який приніс йому славу, "По цей бік раю" - це детальний портрет молодого юнака Еморі Блейна з його дитинства до 24 років. Ця книжка - історія дорослішання. Стосунки з батьками, бажання піти з рідного дому, довгоочікувана свобода в університеті, пошук себе та розкриття своїх талантів, бажання бути першим та найкращим. У Еморі в дитинстві було все: матір, яку він обожнював; компанія, де він був лідером; краса та гроші, будь-які розваги були доступні, а амбіції здійсненні. Але в житті не все так просто, як хотілося б…

Фанатка

Рейнбоу Рауелл

У книжці розповідається про дівчину Кет, яка є фанаткою книг про Саймона Сноу, але вона не просто фанатка, вона ще й пише фанфік, який неймовірно популярний у мережі. У Кет є сестра-близнючка Рен, з якою вони були нероздільні довгий час. Але ось приходить час відправиться в коледж, адже дівчата вже виросли, і їм вже пора почати новий етап в житті, але чи готова Кет до цього нового життя?

ВГОРУ