е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Атлант розправив плечі

Айн Ренд

Гімн капіталізму. Написана росіянкою Ейн Ренд, яка втекла до США від радянської колективізації, ця художня книга з соціальним посилом жорстко критикує соціалістичні ідеї і презентує те, що пізніше назвуть філософськю течією об’єктивізму. І художній стиль, і багато ідей, викладених в “Атланті”, є контраверсійними і викликають бурхливі дискусії, але як на мене - саме такий плакатний стиль є найбільш придатним для донесення ідей у маси.

Від нуля до одиниці

Пітер Тіль

Книга Пітера Тіля про технологічйни бізнес і новий підхід до створення компаній. Буде однаково корисною для студентів, які мріють створити наступний Фейсбук, потітиків і державних діячів, які думають, як виправити системи що не працюють і підприємців зі стажем і викликами великого бізнесу. Те, що відбувається сьогодні в Кремієвій Долині - майбутнє того, як скоро будуватиметься економіка в усьому світі. “Від нуля до одиниці” дає системний огляд компонентів і практик, які зробили можливими Google, Facebook, Uber і SpaceX.

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ешлі Венс

Книга про одного з найважливіших індустріалістів сучасності, Ілона Маска, розказує історію перших 40 років його життя і бізнесів, які назавжди змінили цілі індустрії - PayPal у банківській сфері, Tesla в автомобілебудуванні і відновлюваній енергетиці та SpaceX, яка відродила мрії людства про освоєння космосу. Його життя і звершення надихають десятки тисяч підприємців у всьому світі і показують, як багато може досягти людина, яка керується правильними мотивами і віддається роботі на повну. Схоже що найбільші досягнення Ілона ще попереду - ця книга допоможе зрозуміти що сталося у попередніх серіях.

Архе

Любко Дереш

Написана Любком Дерешем у віці 21 року, Архе має явні ознаки впливу Кастанеди і дотичних езотеричних ідей. Вона сповнена підліткової допитливості і пошуків змістів у світі, який здається безмежним. Події відбуваються у Львові, а сюжет нагадує стилістику фільмів Тарантіно своєю нелінійною, порізаною структурою. Прочитав її у старшій школі і завдячую цій книзі суттєвим розширенням уяви і усвідомленням того, що українська література - це щось більше ніж “Дівчата плачуть - пани сміються”.

Мистецтво любити

Еріх Фромм

Цей філософ-публіцист написав ряд книг, які змальовують його “постфрейдистське" бачення світу і задаються питаннями суті люядської природи, взаємодії людини з собою, іншими людьми, суспільством. Назви книг говорять багато - “Мистецтво любити”, “Втеча від свободи”, “Людина для себе”, “Анатомія людської деструктивності”, “Бути чи мати”, “Душа людини”, “Здорове суспільство”. Написані у доступному публіцистичному стилі, вони значно зрозуміліші для пересічного читача, ніж праці Ніцше, Канта чи Гегеля. При цьому автор полемізує із класиками німецької філософії і багато в чому будує свої ідеї спираючись на досягнення попередників. Цей підхід дає читачеві поверхневий огляд цілого пласту філософської думки і запрошує включитися у дискусію - на жаль, без шансів почути репліки у відповідь.

20 000 льє під водою

Жуль Верн

Книги Жуля Верна - моя улюблена пригодницька література для середнього шкільного віку. Його книги сповнені оптимізму, ідеалізму, жаги до пригод, віри в людську силу духу і винахідливість. Улюблені книги - “Двадцять тисяч льє під водою”, “П’ятнадцятирічний капітан”, “Подорож до центру землі”, “Довкола світу за 80 днів”, “Діти Капітана Гранта”, “Таємничний острів”.

ВГОРУ