е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

12 стільців. Золоте теля

Ілля Ільф, Євген Петров

Книги на всі часи. Я досі не розумію, як Ільфа та Петрова не розстріляли за такий жорсткий стьоб над радянською системою. Розкішне почуття гумору, реалії 20-х років та вічні цінності – ці книжки мають бути у кожного на полиці.

Троє у човні, не кажучи про пса!

Джером Клапка Джером

Чудовий зразок універсального гумору, коли акцент робиться не на конкретних реаліях, а на універсальних цінностях. Жарти про Ляшка та Савченко через два роки забудуть, а гумор Джерома Клапки Джерома буде актуальним ще років сто. Читаю кожного разу, коли хворію. Допомагає видужати швидко.

Тореодори з Васюківки

Всеволод Нестайко

Книга і для дітей, і для дорослих. Чудово піднімає настрій, навіть якщо на дворі злива, а у кишені дуля.

Хроніки Амбера. Книга 1. Дев’ять принців Амбера

Роджер Желязни

Всесвіт, не такий продуманий як у Толкієна, і не такий жорстокий і реалістичний як у Мартіна, але цю сагу хочеться перечитувати ще раз і ще раз. Чудова казка для дорослих, сподіваюсь, її коли-небудь достойно екранізують.

Бот

Макс Кідрук

До сучукрліту ставився досить скептично, поки не взяв у руки книгу Кідрука. Це майже готовий сценарій для досить потужного екшн-фільму. Сподіваюсь, що хтось захоче цю книгу екранізувати. Український Ден Браун на підході.

Кам'яний міст

Олександр Терехов

Досить нетиповий для сучрусліта стиль автора, історичні реалії, детективний сюжет. Очевидно, що у автора є якісь незакриті питання з жінками, але якщо ці моменти пропускати і сконцентруватись саме на сюжеті, то історія вельми цікава.

Сад Гетсиманський

Іван Багряний

Жахлива розповідь про звірства та нелюдські муки, через які довелося пройти сотням тисяч наших співвітчизників. Дає вичерпну відповідь на запитання, чому треба проводити декомунізацію.

1984

Джордж Орвелл

Класична антиутопія, про зраду, пропаганду, інформаційну війну. В сучасних реаліях варто знати цю книгу напам’ять.

На західному фронті без змін

Еріх Марія Ремарка

Яскравий зразок літератури про війну. Серйозної літератури, без жартів, перебільшень та романтизації великої світової бійні.

Пригоди бравого вояка Швейка

Ярослав Гашек

Яскравий зразок гумористичної літератури про війну. Усі недоліки перебування у війську гіперболізовані, перекручені, висміяні з неабияким сарказмом.

ВГОРУ