е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Маверики у справі. Чому в бізнесі перемагають найбільш оригінальні розуми

Вільям Тейлор і Поллі Лабарр

Про таких собі вискочок, які роблять незвичні вчинки та перемагають.

Корпорація геніїв. Як управляти командою творчих людей

Ед Кетмелл

Про успішну практику застосування менеджменту та творчості від президента та одного із засновників успішної анімаційної компанії Pixar.

Життя у борг

Еріх Марія Ремарк

Про жертовність та любов, а також вміння цінувати життя тут і зараз.

Втеча від свободи

Еріх Фромм

Про те, навіщо сучасній людині потрібна свобода і що з нею робити. «Чоловік і жінка» та «Мистецтво любити» — про одвічні питання стосунків та про те, як зберегти любов. Психолог Фромм сповідує гуманістичні цінності та переконаний, що насамперед важливо стати здоровою гармонійною особистість, яка здатна не тільки споживати, а й давати та дарувати.

Сила мрії

Джессіка Уотсон

Про те, що немає нічого неможливого: не важливо скільки тобі років, скільки в тебе грошей і чого в тобі бракує — усе залежить від сили твоєї мрії. Це історія про маленьку дівчинку 12 років, яка мріяла проплисти навколо світу. І в 16 років самотужки здійснила цю подорож на маленькій рожевій яхточці.

Листи Баламута

Льюїс Клайв

Листи досвідченого і професійного біса, який пише своєму племіннику. Це своєрідні детальні інструкції, як збити людину з її духовного шляху. Раджу читати тим, кому не байдужа душа.

Звіяні вітром

Маргарет Мітчелл

Це улюблена книжка моєї мами. Це історія, яка вчить ніколи не здаватися, щоб не відбувалося в житті: війна, голод, злидні та навіть смерть близьких... Усе це можна пережити і стати на ноги, навіть якщо ти тендітна дівчина.

Цитадель

Антуан де Сент-Екзюпері

Це цілий філософський трактат, у якому автор бере вас за руку і веде в паралельний світ смислів, символів, притч, легенд і пошуків себе. Ця книга, як досвідчений коуч: підкидає мільйон важливих питань, відповідей на які в самій книзі ви не знайдете, там тільки легкі натяки. А справжні відповіді потрібно шукати всередині кожного з нас.

Чарівний сад

Басфорд Джоанна

Це розмальовка-антистрес. І я серйозно :)

ВГОРУ