е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Wuthering Heights

Emile Brontё

Цей поетичний, складний і грандіозний за своїм розмахом шедевр Емілі Бронте вважається одним з найбільш унікальних готичних романів свого часу.

Валіза

Сергій Довлатов

"Валіза" - збірка оповідань Сергія Довлатова, видана у 1986 році. Герой твору їде до США лише з невеличкою фанерною валізою. Відкривши її через декілька років, він знаходить там костюм, попліновую сорочку, вельветову куртку, три пари фінських крепових шкарпеток, зимову шапку... І кожен з цих предметів стає приводом для спогадів.

Оповідання

Антон Чехов

Антон Павлович Чехов - один з найвидатніших письменників і драматургів світової літератури, тонкий психолог, іронічний гуморист. До збірки увійшли найвідоміші повісті й оповідання Чехова - твори кумедні і трагічні, часом прозоро-поетичні, часом саркастично-їдкі.

Збірка творів

Осип Мандельштам

Осип Мандельштам - один з найталановитіших російських поетів ХХ століття, есеїст, перекладач, літературний критик. Його трагічна доля стала відображенням катастрофічних подій в історії Росії. Анна Ахматова називала Мандельштама «рідкісним поетом, який і в роки воронезького заслання продовжував писати речі невимовної краси і сили».

Ідіот

Федір Достоєвський

«Ідіот» - один з найвідоміших і найбільш гуманістичних творів Федора Михайловича Достоєвського. Сучасну культуру важко уявити без цього великого роману.

Кондуїт та Швамбранія

Лев Кассіль

"Кондуїт та Швамбранія" - найбільш відомий твір Лева Кассіля, що приніс йому любов читачів і славу класика дитячої літератури. Історія про двох братів, які вигадали на тлі Першої світової війни і двох революцій "Велику державу Швамбранську", так полюбилася дітям, що на вулиці автора повісті зустрічали не інакше, як "Лева Швамбрановича Кондуїту". Цікаво, що ця автобіографічна повість писалася як два окремих твори; під однією обкладинкою вона вийшла тільки в 1935 році після публікації "Кондуїту" в 1930 і "Швамбранії" в 1933.

The brige

Ian Banks

Людина, яка прокидається в незвичайному світі моста з амнезією, і його лікар, який, здається, зовсім не хоче вилікувати його. Це важливо? Вивчення моста займає більшу частину його днів. Але в нічний час є його мрії - дивні сни. Де реальність - вдень чи вночі? Часто кумедний, це роман кричущих контрастів, побудованого хаосу і елегантних безглуздостей.

Дорожче самого життя

Еліс Манро

Вже тридцять років Еліс Манро називають найкращим в світі автором коротких оповідань. Критики постійно порівнюють її з Чеховим, і це порівняння не безпідставне: подібно російському письменнику, вона вміє розповісти історію так, що читачі впізнають в героях самих себе, незважаючи на національність, віросповідання і т.д.

A Confederacy of Dunces

Джон Кеннеді Тул

Шахрайський роман американського письменника Джона Кеннеді Тула, який з'явився в 1980 році. Головний герой, Ignatius J. Reilly, - освічений але ледачий 30-річний чоловік, який живе з матір'ю на околиці Новогу Орлеану у 1960-х рр.. У своєму прагненні до "зайнятості" він потрапляє у різні пригоди із колоритними жителями французького кварталу.

A prayer for Owen Meany

Джон Ірвінг

Одинадцятирічний Оуен Минай під час гри в бейсбол б'є фол та вбиває матір свого найкращого друга. Оуен не вірить в нещасні випадки; він вважає, що і є інструментом Бога. Що відбувається з Оуеном після цього є одночасно надзвичайною і страшною історією...

ВГОРУ