е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Маленький принц

Антуан де Сент-Екзюпері

Думаєте, що це дитяча книга? Тоді спробуйте перечитати її зараз. Насправді, вивчаючи її у 6 класі вона дійсно сприймалась, як казка про маленького хлопчика, який подорожує, зустрічає різних людей та істот й навчається дружити й любити. Однак, перечитуючи її, ледь не сотню разів після навчання щоразу знаходиш щось нове. Тут тобі ледь не усі вади суспільства, в деяких героях пізнаєш своїх знайомих. І, звичайно, починаєш більше цінувати друзів та оберігати те, що ти любиш. Іноді, в зоряні ночі вдивляєшся в небо й здається, ніби чути сміх маленького хлопчика, маленького принца!

Бог ніколи не моргає

Регіна Бретт

У книзі викладено 50 уроків, які, на думку упорядників, змінять ваше життя. Однак, це не мотиваційна книга від коучера – це життєві історії жінки, яка все життя йшла до своєї мрії, подолала залежність від алкоголю, виростила сама доньку, здобула омріяний фах журналіста, у досить зрілому віці знайшла кохання й… захворіла на рак. Крізь призму власного досвіду та життєві історії героїв своїх колонок Регіна Бретт відкриває нам, здавалося б прості істини, але самі ми їх так часто не помічаємо. Якщо книга не змінить ваше життя, то точно змусить переосмислити деякі моменти!

Історії про життя, смерть та нейрохірургію

Генрі Марш

Книга чудової людини, нейрохірурга, який закоханий в Україну й допомагає нашим людям. Це не посібник з медицини, хоча розділи книг мають назви пухлин мозку. Це книга, яка оголює Генрі Марша. Тут він підсумовує свій досвід та визнає помилки… Хочете зрозуміти, як це – бути лікарем й відповідати за життя? Тоді ця книга для вас. Окрім того, Генрі Марш став одним з засновників Міжнародного центру нейрохірургії в Україні.

Моє життя і робота

Генрі Форд

Звичайно усі знають автомобілі марки «Ford», а чи знаєте ви, що її засновник Генрі Форд здійснив прорив у машинобудуванні й підході до бізнесу? «Моє життя і робота» - книга неймовірної людини, яка змушує змінити своє ставлення до бізнесу, людей, й, навіть родини. Адже його дружина була чи не найбільшою опорою винахідника. Засновник «Нашого Формату» Влад Кириченко зазначив: «Якби кожен десятий українець прочитав цю книгу, а кожен сотий імплементував принципи фордизму в життя, – ми б жили в іншій країні». Вважаю, що краще про цю книгу годі й казати.

50 відсотків рації

Олександр Бойченко

Олександр Бойченко – один з найкращих (а може й найкращий) колумістів та публіцистів України. Я вважаю, що варто читати все, що виходить з-під його пера (клавіатури?). Він настільки вміло використовує гумор, сатиру й інші жанри, що ти спочатку закохуєшся у текст, а вже потім й у зміст. Це неймовірна майстерність з таким оптимізмом та гумором писати про такі складні й важливі речі для України. Дочитуючи кожну історію, ти не знаєш, чого тобі зараз хочеться більше: сміятися з тексту, чи розридатися від розуміння безвиході в державі. Вважаю, що його книги повинні бути на полиці (й в голові) в кожного свідомого Українця!

Більше крутих мастрідів

Володимир Співаковський

Президент корпорації "Гранд", бізнесмен, вчений, письменник

Мастрід від успішного українського бізнесмена та вченого Володимира Співаковського для #книголав

Світлана Павелецька

PR-директор 1+1 media

Керівник департаменту PR Групи, склала свій список улюбленої літератури. "Я глибоко переконана, що людина повинна багато читати. Дуже багато, і як це не дивно для ТБ-менеджера, я вірю, що читати потрібно більше ніж дивитися :) По-перше, це розвиває фантазію, ти уявляєш деталі, обличчя, емоції та часто розчаровуєшся екранізацією. По-друге, книги структурують думки, ідеї, та найголовніше — книги це справжнє джерело натхнення (навіть для людей нетворчих професій і навіть художня література). Якщо книги вас не надихають — ви читаєте неправильні книги".

Джуд Лоу

Британський актор театру і кіно

Мені подобається запитувати у людей, що вони читають, бо це багато про них каже.

ВГОРУ