е
ї
е
ї
е

Розсилка

Ви успішно підписались!
Підписатись на розсилку

Стів Джобс

Волтер Айзексон

Дуже кльова книга. Автор писав її на основі багатьох інтерв’ю за зустрічей з Стівом Джобсом, а ще його рідними, друзями і ворогами. Читаючи, легко візуалізуєш усі події та процеси, які потім торкнулись зрештою і споживачів продукції “Apple”. Рекомендую її прочитати та зробити власні висновки, є чого повчитись і обдумати.

Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ешлі Венс

Культова рекомендація - книга-біографія від Ешлі Венсона “Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє”. Про досягнення, про людину, яка змінювала і змінює світ. Книга може надихнути на дуже амбітні досягнення, допоможе підняти планку власних очікувань та спонукатиме дивитись крізь час і простір. Такі книжки виривають з буденності і переносять у майбутнє.

Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга

Генрі Марш

Рекомендую прочитати "Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга" Генрі Марша. Книгу видало наше Видавництво Старого Лева. Тут можна зазирнути у голову одному з найкращих у світі нейрохірургів, зрозуміти його переживання та погляди, побувати з ним в операційних Британії, США, Непалу. І що важливо - подивитися на Україну і українську медицину поглядом ззовні. Ми, до речі, зустрічались з Генрі тут у Львові — дуже цікавий чоловік, тому книгу рекомендую.

То є Львів. Колекція міських історій

Савка Мар'яна , Москалець Костянтин , Морозов Віктор , Вдовиченко Галина , Кіяновська Маріанна

На своє місто завжди цікаво цікаво подивитися з точки зору інших. Тим більше, коли свій погляд і свою історію стосунків зі Львовом розказують Костянтин Москалець, Юрій Андрухович, Оксана Забужко... Тому рекомендую читати всім, хто хоч раз був у Львові.

Чоловіки без жінок та інші оповідання

Ернест Гемінґвей

Сильно, влучно, лаконічно. Проза Гемінґвея як айсберг - спершу видається простою і очевидною, але чим більше читаєш і перечитуєш, тим більше прихованих глибин і сенсів знаходиш.

Бізнес в стилі фанк

Йонас Ріддерстрале, Кьєлл А. Нордстрем

У бізнесі важливим, навіть ключовим, моментом є постійне генерування нових сенсів, створення ідей. І власне книга є про те, що настав час творити нову економіку – світ вже змінився, і бізнес теж вимагає нового підходу. Цей підхід — це амбітні цілі та швидка реалізація. Фанк є вдалим стилем і задає відповідний ритм для творення бізнесу сьогодні. Ми цим користуємося також.

ВГОРУ